La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 932 Culés

28

Pablo Gavi:

"Czy Lamine jest obecnie najlepszym zawodnikiem na świecie?

Tak, dla mnie po Leo Messim, tak. Porównywanie go do Messiego jest głupie, Messi jest wyjątkowy, nie będzie nikogo takiego jak on." @esport3

https://ibb.co/5FXj2mk



Pełna zgoda Gavinho ;-)

@Coutinho007 @Pawel13sz @Sysia11 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @AFA @mekston @Tollusiek @Lanosss

3

@Lionel_Messi10 Gavi mądry chłopak

1

@Lionel_Messi10 Obecnie Messi nie jest tak jakościowy jak Lamine. Messi nie wniósłby obecnie tyle jakości co Yamal, który ma statystyki zachwycające, nie zalicza zniżek formy i jest motorem napędowym Barcelony.
Messi może błysnąć, ale nie może być liderem zespołu w ligach top 5 na dystansie 50-60 meczów w sezonie.

Czym innym zakres umiejętności porównywany czysto teoretycznie. Tu Yamal może przejąć cały ocean z uzbrojenia Leo.

1

@Comentateiro Obecnie Messi jest zawodnikiem co wygrał wszystko, więcej nie muszę pisać.

Daj znać jak Yamal go przegoni to otworzymy dyskusje. ;-)

Na dzień dzisiejszy to Leo zamiata pod dywan wszystkich piłkarzyków, 20 lat na poziomie klasy światowej walnął, nic nikomu już nie musi udowadniać, a jak widać dalej ma ambicje do wygrywania, po raz kolejny chce wygrać MŚ bo na nie się wybiera w 2026 roku.

6

@Lionel_Messi10 Nie takie jest pytanie. Pytanie dotyczy tego kto obecnie jest najlepszy, a nie kto ma największy dorobek.
Idąc Twoją pokrętna logiką, dzisiaj Ronaldinho jest lepszy niż Yamal, bo "tu wklejamy Twoje uzasadnienie", a przecież na chłopski rozum ktoś kto obecnie nie gra, nie może być obecnie lepszy od kogoś kto obecnie gra.

Twoja odpowiedź byłaby sensowna gdyby pytanie brzmiało "kto z aktywnych graczy ma największy dorobek piłkarski" albo kto jest najlepszym piłkarzem w ostatnich 30 latach.

Rozumiem podziw dla Leo, ale absurdalne jest wklejanie go tam, gdzie się go wkleić nie da.

1

@Comentateiro No to Ci odpowiedziałem, na dzień dzisiejszy dalej Leo jest najlepszy. ;-)

Nie musisz sie z tym zgadzać i nikt Ci nie każe się z tym zgadzać, lufy przy skroni nie masz, spokojnie xD

Dla mnie czy Gaviego, Leo dalej jest najlepszy i Ci to udowni w 2026 roku, bo wiem co potrafi ten chłop nawet w wieku prawie 40lat zrobić z piłką. Amen. ;-)

2

@Lionel_Messi10 Najlepsi grają w Europie. Najlepsi nie grają 5 topowych meczów w sezonie, a 25. Leo nawet na Copie był cieniem siebie z MŚ, a w 2026 roku będzie o 1,5 roku starszy. Oby był w formie, ale pewnych rzeczy nie oszukasz, choćbyś bardzo chciał.
Papier przyjmie wszystko, murawa nie.

1

@Comentateiro Najlepszy w Historii to gra za oceanem a nie w Europie. ;-)

Na CA był po kontuzji, na MŚ będzie w mega formie, wiek to tylko liczba i jestem pewny że podciągnie swoje statystyki a moze i nawet obroni MŚ. ;-)

A druga sprawa czemu Ty chcesz mi czy Gaviemu zmieniać zdanie? ;D

Mi i tak nie zmienisz, wielu próbowało i nie dało rady ;D

0

@Lionel_Messi10 Ja nie zajmuję się zmianą czyjegoś zdania. Po prostu mówisz nie na temat, więc mija się to z celem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?