- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1664 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
74 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1664 Culés
2
Ferran Torres w sezonie 2024/25:
-19 spotkań
-689 minut
-6 bramek
-2 asysty
-udział przy golu co 86 minut
Moim zdaniem jak ma jakikolwiek rytm meczowy to jest solidnym zmiennikiem i w zeszłym sezonie też to pokazywał w pierwszej części sezonu zanim złapał kontuzje(drugi najlepszy strzelec w zespole w zeszłym sezonie razem z Ferminem tylko Torres miał więcej asyst). Szkoda tylko, że za zmiennika zapłaciliśmy prawie €60m, ale tego już nie zmienimy.
0
@ViscaelBarca2007 Tylko, że zarabia aż 10 milionów
1
@partymaker w naszej drabince placowej istnieją dużo większe anomalie i zaraz te €10m będzie dużo niżej na tle kolegów po przedłużeniach, ale wynika to z prostego faktu, że ściągaliśmy go jako potencjalnego ważnego zawodnika na przyszłość, a nie zmiennika. Jeśli będzie chciał zostać długofalowo przydałaby się drobna korekta mimo wszystko i więcej powinno zależeć od występów oraz celów sportowych w bonusach.
0
@ViscaelBarca2007 Za chwilę jako "Zmiennik" liczbowo dogoni niewypały za ponad 100 mln vel Coutinho, Demebele i Griezmanna więc nawet jest spoko.
0
@partymaker 10 mln brutto , normalnie zarabia niecałe 5 mln euro ( 6 mln euro z bonusami) .
1
@Coutinho007 no i dalej jest stosunkowo młody, teoretycznie ma jeszcze margines do rozwoju. Topem prawdopodobnie już nie zostanie, ale uważam, że da się z niego wciąż więcej wycisnąć.
0
@ShawnC ale operujemy zawsze kwotami brutto czyli kosztem klubu. Znajduje się obecnie w naszej drabince płacowej poniżej gwiazd oraz kluczowych zawodników(oczywiście płacowo bo w tym gronie jest np. Fati oraz De Jong) na jednym szczeblu z ważnymi zawodnikami jak Olmo, Pedri(tutaj wiemy, że zaraz powędruje wyżej), Christensen czy Inigo.
1
@ViscaelBarca2007, jest jaki jest, ale z BVB to On nam mecz wygrał.
0
@aleksandrowielki Ferran jest tylko dobry jak wchodzi jako Joker albo jak ma swój dzień a tak? Zbyt chimeryczny jest na Wielkie granie, chociaż i tak wolę jego niż Dzbanbele.
0
@ShawnC No i jest w czołówce co jest absurdem.
@ViscaelBarca2007 Zobacz sobie jak Real buduje drabinke płacową.