La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 733 Culés

0

W sumie to chyba by była spoko opcja Olmo jako F9, zwłaszcza, że jest plan żeby sprowadzić kogoś na LS wtedy by Raphinha poszedł za plecy takiego Olmo a na LS by był np Nico.

0

@Coutinho007 Fałszywa 9 i za nią jeszcze 10?

0

@Coutinho007 Jakby Olmo grał jako fałszywa 9, a Raphinha na ŚPO to by sobie wchodzili w drogę. To tak jakby za Benzemą miał Bellingham grać.

0

@DonCarletto Jakąś koncepcje trzeba na to mieć. Cóż u was Mbappe z Vinim trochę sobie też wchodzą w drogą, oboje na lewej chcą grać. Grał Isco czy James za Benzemą na 10

0

@Coutinho007 Isco to sporo grał na innych pozycjach i dlatego utrzymał się dłużej niż James, który był czystą 10 i ostatecznie nie było dla niego miejsca. Casemiro był za to do tego układu idealny.

0

@Coutinho007 Olmo bardzo dobrze wprowadził się do zespołu,nie potrzebował żadnego okresu przejściowego . Można powiedzieć że się wręcz wkleił w ten zespół,martwi tylko ta podatność na kontuzję.

0

@urbipl Cóż wychowanek to zapewne ma opanowane w jednym palcu taka grę, aczkolwiek jak przyszedł Deulofeu, niby też wychowanek Barcy a koleś wyglądał jakby w średniaku Premier League się wychowywał, to samo Adama..

0

@DonCarletto James za Jupiego grał nawet na 8 z tego co pamiętam, tam trzeba było próbować go dać bo kreatywny to chłopak był i potrafił piły posłać takie, że sam Leo, KDB, Raphinha, Olmo czy Yamal by się nie powstydzili.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?