La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1210 Culés

0

@FcPortoFan1999 czy Mateusz Jakub Morawiecki ma na to szanse?
Mateusz Morawiecki

@MorawieckiM

Chciałbym powrócić na stanowisko Premiera Polski.

To był największy honor, zaszczyt i misja, jakimi zostałem obdarzony w moim życiu. I chciałbym tę misję kontynuować!

0

@gumaz Pewnie że ma szansę.Wszystko zależy od tego jak długo rząd Donalda Franciszka Tuska, będzie miał korzystne poparcie społeczne.Bo faktem jest że wytrwać dwie kadencje w tym kraju u władzy to nie jest prosta sprawa.Trzeciej kadencji nikt nie miał, i kto wie czy będzie kiedykolwiek miał.Polacy, szybką nudzą się władzą i lubią zmiany.

0

@gumaz kwestia ile dostanie .No i czy nie dostanie zakazu pełnienia funkcji publicznych. Polityka nie lubi pustek i kros na jego miejsce wskoczy.Może być ciężko.Tak samo jak ucieknie na Węgry z obajtkiem też ktoś na jego miejsce wskoczy.Cięzko mu będzie.

0

@Borneo Ciekawe czy jeszcze będzie miał za plecami Kaczyńskiego, czy też będzie już samodzielnym liderem?

0

@FcPortoFan1999 jeśli nie będzie prezydenta z pis to w pałacu nie będzie hostelu dla skazańców .Wybada że wyroki padną przed wyborami nie będą mogli wziąć udział w wyborach.A morawiecki już ma w zawiadomienie do prokuratury jak i kaczyński a czeka go srebrna i łapówka. Jeśli trafi do pierdla to na następne wybory będzie za stary a pis nie ma następcy.Karol ma charyzmy tyle co latem śniegu na łące.......

0

@Borneo Dla Nawrockiego te wybory, to jedyna szansa na wejście do poważnej polityki.

0

@FcPortoFan1999 mati z każdej komisji będzie pewnie miał zawiadomienie w tej chwili ma 2 i sprawę zdjęcia inmunitetu on jest najbardziej umoczona nie wiem jak z ziobrem będzie po nieorawiflowosciach w prokuraturze pegasus, fundusz sorawiedliwosci dochodzą lasy państwowe. Nie wiem czy Mati będzie miał kiedy być liderem pisu.Zreszta oni wiedzą byłby inaczej kandydatem na prezydenta....

0

@Borneo Wydaję mi się że tam jest On kreowany na takiego oficjalnego lidera.Oczywiście tam będzie taka szara eminencja jak Błaszczak zamiast Kaczyńskiego.

0

@FcPortoFan1999 w teorii Mati byłby chyba najlepszy ale konserwa go nie lubi reszta jest trochę umoczona a blaszak bezbarwny.Jest to problem

0

@FcPortoFan1999 obejrzysz zero z walusiem ?

0

@gumaz W sumie mogę zobaczyć. @Borneo Dlatego jak PiS ma wrócić do rządów to i On wróci na stanowisko premiera.Może nie od razu, ale tak jak w 1 kadencji 2015-2019, kiedy wstąpił na te stanowisko w grudniu 2017.

0

@FcPortoFan1999 może ale problem.jedt że tam jest cała linia 1 umoczona tak naprawdę.To wchodzi w fazę odbierania inmunitetów...potem zarzuty i zmiana prezydenta i nic ich nie chroni wtedy

0

@Borneo Do 2027, może dotrwają bez większego szwanku mimo zarzutów.

0

@FcPortoFan1999 kwestia jest czy sądów go skaże.Poza tym 4 lata pustki....kto będzie czekał....To trochę jak show biznes

0

@Borneo Uznajmy że nie zostanie skazany.W sumie kto miałby być premierem z PiS jeśli nie On?

0

@FcPortoFan1999 tylko czy pis przetrwa kaczynski ma zawiadomienie do prokuratury za wybory kopertowe i coś jeszcze a czeka go srebrna a tam masz łapówkę dla księdza i oszukanie Astryjaja bo powiedział mu ze mu nie zaplaci niech idzie do sądu a wczoraj prokuratoura zbadała 163 śledztwa na 200 i ta sprawa Kaczyńskiego jest uznana za zamiatania pod dywan. Ma minimum 3 przestępstwa w tym korupcję.....Na mój gust jeśli on się nie dostanie do Sejmu to pis się rozwali.Cala 1 linia w Pisie będzie mieć procesy....Nawet jak kaczyński wejdzie do Sejmu a będzie winny to uchyla mu inmunitet.Dalej jeśli ko wygra prezydenta uporządkują prawo i spełnia oczekiwania notowania się poprawią.Noe wiem kto mógłby pis zjednoczyć.Jeśli 1 linia pójdzie siedzieć będą w szoku....

0

@FcPortoFan1999 ja nie wiem kto bocheński może....ale konserwa go nie lubi.

0

@Borneo Kaczyński, to nie wiadomo jak wiekowo będzie sobie radził bo chcąc nie chcąc ale zbliża się do osiemdziesiątki.Bocheński, to po wyborach w Warszawie raczej za dużo stracił aby powrócić do wielkiej polityki.

0

@FcPortoFan1999 tylko zastanawiam się kto z mlodych nie ubrudzonych ostatnimi rządami pisu.Mógłby się za to wziąć i najbliżej tu do Bocheńskiego. No karol jest zerowym liderem abi charyzmy ani coś do powiedz dnia i nie miałby kogo słuchać musiałby jeszcze znać.A jeszcze sklucił pis z zeleńskim.Wyjazując się że jest słoniem w składzie porcelany .Brak mu wyczucia...

0

@Borneo Z tych młodszych na rok 2031 np. to może i faktycznie ten Bocheński by mógł spróbować swoich sił.Na 2027, wątpliwe aby PiS mu dał szansę.

0

@FcPortoFan1999 jeśli 1 linia idzie siedzieć to ten ma medialne najwyższe stanowisko. Bo góry nie marne wyrabia sobie pozycje

0

@Borneo Ciekawe czy Duda by mógł wystartować jako premier.Konstytucja, chyba tego nie zabrania.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?