- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1719 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1719 Culés
3
Najbardziej wkurza nawet nie to, że sędzia VAR celowo przekręcił Celtę, ale to, że komitet sędziowski w żaden sposób go za to nie ukarze.
Hiszpański komitet sędziowski zachowuje się jak KK w kwestii pedofilii kilkanaście/kilkadziesiąt lat temu - nadrzędną zasadą jest zamiatanie wszystkiego pod dywan i czekanie, aż każdy przekręt ucichnie.
2
@Aragorn33 matko, miałem się z Tobą zgodzić, a Ty do meczy madrycioków mieszasz kościół i pedofili
2
@Aragorn33 Byłby ukarany gdyby zagwizdał źle, ale dla Realu. Gil Manzano przez lata gwizdał pod Real i nic mu nie było. Jedna sytuacja w meczu z Valencią nie po myśli Realu i co? Lodówka na kilka tygodni.
1
@Kozinho. a co - nie zgadzasz się z analogią? Przecież nawet ostatnio wyciekło nagranie z krytyką arbitrów przez ich szefa, gdzie publicznie byli przez CTA chwaleni.
Żeby było jasne, nie chodzi o wagę obu sytuacji, a wyłącznie o schemat działania.
0
@Kozinho. W sumie masz rację - i tu i tu nie ma przekrętów i się niczego nie przemilcza.
Zatem nie idzie się z tym zgodzić.
0
@Aragorn33 wystarczyło powiedzieć, że wszystko jest gwizdane pod prześcieradła i w meczach z nimi trzeba być znacznie lepszym i byłaby gitówa
0
@Kozinho. ale skoro mi się nasunęła taka analogia to dlaczego miałem jej nie przedstawić. CTA działa jak organizacja, która własne interesy przedkłada ponad obowiązujące zasady i takie są tego efekty - sędziowie są bezkarni.
0
@Aragorn33 dobra, nie chce mi się wchodzić w te tematy