La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1354 Culés

8

No nic. Mimo, że jeszcze sporo kolejek do końca, to ja już totalnie nie wierzę w mistrzostwo. Nie da się wygrać mistrzostwa grając tak nierówno. Ta młodzież musi się jeszcze tego po prostu nauczyć, by wychodzić na Getafe, Las Palmas, czy Celtę tak jak na Real czy Bayern w kwestii pewności pod bramką, bo głównie to różni od siebie te wszystkie mecze. W meczach z wielkimi potrafimy wykorzystywać sytuacje.

Paradoksalnie to jest ten sezon, gdzie realnie mamy większą szansę na Ligę Mistrzów niż na Mistrzostwo Hiszpanii, głównie patrząc na nastawienie zawodników. Zobaczymy jak daleko uda się dojść, a na mistrzostwo przyjdzie czas gdy Ci zawodnicy może będą bardziej doświadczeni. Chyba, że... jakimś cudem się miło zaskoczę w tym sezonie, ale to już naprawdę jest duża przewaga. Zobaczymy.

PS. Większe pretensje mam za straty punktów z takim Las Palmas u siebie lub prowadząc 2:0 z Celtą niż z Getafe, gdzie od X lat nie udało się wygrać. Szkoda...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?