- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 761 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 761 Culés
5
Je*ać czy powinien być wczoraj karny czy nie. W oglądaniu piłki irytuje mnie to że słabym pozwala się "grać na czas" czyli nie grać. Bramkarz może celebrować wybicie piłki z autu ponad 40 sekund, może złapać piłkę z gry, położyć się i znowu kilka sekund lecieć w ch**a. Wrzut z autu to samo. Celebracja. Podchodzi jeden udaje że chce wznowić, oddaje piłkę koledze i drugi robi to samo. Sekundy lecą. W końcu trzeba coś pograć i dochodzi do faulu, zwykłego delikatnego faulu ale nie! To nie zwykły faul! Rywal pada jak rażony piorunem. Cierpi. No i trzeba mu pomóc. Sekundy lecą. A jak sędzia nie nabierze się i nie gwizdnie to i tak jest cierpenie i pojawia się niepewnośc czy aby nie trzeba mu pomóc, stadion gwiżdże, pojawia się presja. A je*ać przerwie grę. Będzie przecież rzut sędziowski. Będzie sprawiedliwie. Sekundy lecą. I na koniec doliczy 3 minuty podczas których będzie jeden aut bramkowy i może "faul" i skończy w 93 minucie. Dowidzenia.
Nie wiem czy nie można się za to zabrać jakoś. Szybciej żółtych kartek za opoźnianie gry sypać, olać to że ktoś odwala Busqetsa (wiem że nie był pierwszy ale jego spojrzenie przeszło do historii)
Marzy mi się zmiana czasu gry i zatrzymywany zegar. Ale do tego pewnie nie dojdzie. Jak przestanę oglądać piłkę i ze mną kilku ludzi dalej zostaną miliony którę będą kupowały ten produkt w formie w jakiej go znamy.
3
@paweuwarrior Można coś zaradzić. Na przykład pokazywać żółte kartki za każde opóźnianie gry i doliczyć później z 8-9 minut, a jak trzeba to przedłużyć o kolejne minuty. Ale to w meczach Realu tak tylko można. U nas dolicza się tylko 4-5 minut. Chyba, że wygrywamy jedną bramką i rywal ciśnie, wtedy można więcej.
0
@paweuwarrior Nie wiem czy dobrze pamiętam , ale jest przepis co do wznowienia gry przez bramkarza, chyba 10/15 sekund(?) Oczywiście martwy :) Za takie co powinno być jedno ostrzeżenie, a następnie od razu żółta kartka, następny raz? Czerwo bez dyskusji.
1
@Tomaszekkkkk jak we fife grałem i bramkarz złapał piłkę to pojawiała się "6" w rogu więc chyba było 6 sekund na wznowienie. Niby 6 sekund jest jak bramkarz wstanie ale ile może leżeć to nie wiadomo.