La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1021 Culés

0

0

@Lanosss To by był dla niego dobry kierunek. Klub bez gwiazd, w którym nie ma takiej presji jak w Barcelonie, w sam raz na zdobywanie doświadczenia. Chociaż uważam, że lepszym wyborem byłby dla niego Ajax Amsterdam.

"Wszystko wskazuje jednak na to, że Xavi nie zasiądzie na prestiżowym stanowisku. Jego profil został szybko odrzucony, gdyż zarząd uznał zgodnie, że znajduje się on poza zasięgiem finansowym."

Poza zasięgiem finansowym? A co takiego wielkiego w swojej karierze trenerskiej Xavi osiągnął żeby domagać się ogromnych pieniędzy?

0

@Lanosss Nareszcie kuźwa! Ileż można było czekać!

0

@Pawlak1992 araby go rozpiescili. Mam tez wrazenie, ze ma wysokie mniemanie o sobie co widac bylo w jego wypowiedziach. Zawsze winny ktos, a nie on.

0

@Lanosss Jeśli tak mu sodówka do głowy uderzyła, to nie wykluczone że stwierdzi, że skoro trenował Barcelonę, to teraz jest na takim poziomie, że żadnego mniejszego klubu nie obejmie, tylko będzie czekał na oferty czołowych klubów, a jeżeli taki przejmie to polegnie. On potrzebuje zrobić kilka kroków w tył, bo za szybko zrobił kilka kroków w przód, przejąć jakiś słabszy klub i zbierać doświadczenie, a za kilka lat ewentualnie objąć jakiś lepszy zespół, jeśli w średniaku odniesie sukces.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?