La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1463 Culés

2

Jak można robić mieszankę orzechów niesoloną? Toż to zbrodnia...

0

@ranger3120 nereczki ci podziękują za te niesolone orzeszki

0

@Bykunn faktycznie, tyle tej soli jest, że nerki cierpią :D jakby jeszcze sama sól była niezdrowa

0

@ranger3120 np aby zrobić masło orzechowe

0

@Bykunn tylko po co wtedy jeść, nie solone są średnie w smaku.

0

@ranger3120 lepsza by była sól, bez orzechów

7

@D10SLEO jeść orzechy dla smaku soli to jest hit :D wszystko można jeść bez soli doprawione innymi przyprawami i jest dobre albo i lepsze. Ale jak od dziecka do wszystkiego się pakuje sól albo jakieś Vegety to potem się tak wydaje że nie ma innej możliwości

4

@D10SLEO No orzechy są same w dobie dobre. Nawet rzadko kto soli włoskie, laskowe czy nerkowce.

0

@Bykunn a chipsy bez soli? Popcorn bez soli?
Nikt nie mówi, że siedzę i jem to kilogramami dziennie.

Ps. I chodziło mi orzeski ziemne a nie o orzechy ogólnie, więc mój błąd źle przeczytałem komentarz kolegi, byłem pewny, że chodzi o ziemne.

0

@PatrykBarca ale to mam taką mieszankę i ona wydaje się taka bez smaku, normalnie jem całą masę innych orzechów typu laskowe, makadamia, pekan, włoskie i ich nie sole, ale jem je osobno a nie w jakiejś mieszance

konto usunięte

0

@ranger3120 wystarczy posolić i będą solone

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?