La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1504 Culés

2

Przy bramce Benfiki na 2:1, oglądając powtórkę, miałem przez chwilę wrażenie, że zawodnik gospodarzy przez chwilę nie chciał by jego kolega strzelił bramkę po tej kolozji Szczęsnego z Balde.
Nagroda Fair Play gwarantowana, gdyby Pavlodis wykopał piłkę.

1

@Kapitan hawk Nie no, gdzie tu fair play :P

1

@Kapitan hawk też o tym pomyślałam. Tym bardziej, że oboje padli jak rażeni piorunem i mogło skończyć się różnie ale pretensji nie mam że strzelił, myślę, że większość by się tak zachowała

0

@clyde Tak, tak - ja tego nie oczekiwałem. Na powtórkach tak to odebrałem ,że ten kolega z drużyny tak się zatrzymał na chwilę i podniósł rękę. A na jednej z powtórek w slow motion było widać, że to zderzenie mogło się skończyć nie tylko bramką dla Benfiki ale też kontuzjami i zmianami Balde i Szczęsnego.

1

@Kapitan hawk ale nie takie akcje już w historii były przerywane w geście fair play:D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?