La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 806 Culés

10

Dzień dobry:)
Kilka kolejek opuściłem, ale no jakby to ująć, były ważniejsze rzeczy, tak czy inaczej

7 kolejka Ligi Mistrzów za nami, a w niej:
- padło 59 goli.
- najwięcej bramek padło w naszym meczu - 9. Dalej po 6 goli w meczach PSG - City (4:2) i Real - Salzburg (5:1).
- tylko w meczu Brugge - Juve nie padła żadna bramka (tfu), a z kolei w 4 spotkaniach padła tylko jedna: Milan - Girona (1:0), Celtic - Young Boys (1:0), Sparta Praga - Inter (0:1) i Monaco - Aston Villa (1:0).
- poza powyższymi drużynami goli nie strzeliły w tej kolejce również: Dynamo Zagrzeb, Bayern, Brest i Sturm Graz.
- pokazano 4 czerwone kartki (w meczu, nie poza boiskiem): Mandi (Lille), Flamingo (PSV), Barrios (Atletico) i Hincapie (Bayer).
- podyktowano 7 karnych z czego wykorzystano 6. Engels (Celtic) nie trafił.

Z Polaków zagrali:
- Robert Lewandowski 90 minut i 2 bramki z Benficą.
- Kamil Piątkowski około 30 minut i lanie od Realu.
- Radosław Majecki 90 minut i wygrana Monaco 1:0 z Aston Villą.
- Aston Villą, w której 90 minut zagrał Cash.
- Jakub Kiwior 90 minut i wygrana Arsenalu z Dynamem Zagrzeb.
- Łukasz Skorupski 90 minut i wygrana Bolognese z BVB 2:1.
- Piotr Zieliński 20 minut, a Inter wygrywa ze Spartą 1:0.
- Łukasz Łakomy 90 minut i porażka Młodych Chłopców 0:1 z Celticiem.
- Z kolei nie zagrali, ale byli na ławce Marcel Lotka (BVB), Kacper Urbański (Bologna), Michał Skóraś (Brugge), Maik Nawrocki (Celtic).

Po 7 kolejkach:
- z kompletem zwycięstw Liverpool.
- awans do 1/8 zapewniony ma lider i Barcelona.
- Bologna, Sparta, Lipsk, Girona, Crvena, Sturm, Salzburg, Slovan i Young Boys na pewno odpadają.
- najwięcej strzelonych goli - 26 - ma Barcelona. Cała reszta poniżej 20 bramek.
- najmniej strzelonych Young Boys i Bologna - po 3. Po 4 z kolei mają Sturm, Salzburg, Girona.
- od siebie dodam obrzydliwe zespoły które zagrają na pewno dalej: Inter 8 goli, Aston Villa i Juve po 9 bramek. Z szansami na dalszą grę również Brugge z 6 bramkami. (tfu).
- najwięcej bramek - 24 - stracił Slovan, a dalej - po 23 - Young Boys i Salzburg.
- Slovan i Young Boys przegrały wszystkie swoje mecze.
- liderem strzelców Lewy - 11 bramek.
- liderem asyst De Ketelaere - 5.
- w klasyfikacji kanadyjskiej liderem Raphinha - 11 - 8 goli i 3 asysty. Dalej z 9 punktami Lewy (9G) , De Ketelaere (4G,5A), Guirassy (7g,2A).

Pozdrawiam

2

@escarabajo * Kacper Urbański z Bolonii

1

@kubix05 poprawione:) dzięki.

2

@escarabajo a Szczęsny z Barçy też zagrał ( byle jak, ale grał 90min), aha i jak lewy ma 11 goli to jak w "kanadyjce" ma 9pkt? Tak tylko się czepiam

0

@Szalik słuszne uwagi. To poprawy następnym razem, dzięki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?