- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1634 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
73
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Dari0G
25
@Karol145 Wiesz co? Kiedy tak czytam Twoje wpisy, kiedy to rozpaczliwie usiłujesz wmówić... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
draxidox
1
Konfederacji się stolik wywrócił i telefonu brak xDhttps://x.com/SzJadczak/status/206906344008624... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1634 Culés
0
Alexander Zverev(Jeździec Apokalipsy Tenisowej) sam takie coś przeżył co Djokovic podczas półfinału Roland Garros 2022..
1
@FcPortoFan1999 Bardzo tam Rafę torpedował winnerami. Szkoda tamtego półfinału. Dodajmy, że Zverev jest cukrzykiem, wiec duzy szacunek dla niego, ze jest w stanie rywalizowac na takim poziomie sportowym. Gdyby nie prał dziewczyn to bym mu nawet kibicował, a tak się zapowiada finał między dopingowiczem, a damskim bokserem
1
@Eklerek W obydwu przypadkach, to były szalenie długie te 1 sety.Tamten półfinał z Nadalem, to chyba po niepełnych dwóch setach miał ponad 3 godziny grania.
0
@FcPortoFan1999 tam z drugiej strony Saszka bardzo wypuścił
@Encore ogólnie tamten półfinał miał potencjał na klasyk
0
@FcPortoFan1999 widze, ze kanal zero to tylko poniedzialkowe 0:0 dalej trzyma jesli chodzi o tematy sportowe. Nawet juz nie zrobili programu po europejskich pucharach. Kowal jak dawniej byl wszedzie to znika troche. Weszlo tez slabiej wyglada, Jasiu Mazurek out, zostal kokainista Paczul, alkus Kowal i ten trzeci
0
@Lanosss Kowal, to tylko w lidze minus pewnie będzie.K0 to chyba robi materiały nocne po meczach europejskich pucharów po 23:00. @mekston A dzisiaj już nie wypuścił.Tamten Nadal, wygrał cały turniej tak dla przypomnienia..
0
@FcPortoFan1999 no właśnie to miałem na myśli, nawet tego nocnego już nie zrobili
0
@Lanosss Oni to robią tylko po meczach polskich drużyn.
0
@FcPortoFan1999 Rafa to niekwestionowany GOAt RG tak jak Serb w Australii jest takim GOATem
0
@mekston I takim już pozostanie.Nie idzie komukolwiek zbliżyć się do rekordu 14-0 w Paryżu, ale i w Australii o pobicie rekordu 10-0 w finałach będzie trudno.Wręcz to jest nierealne do zrobienia.
0
@FcPortoFan1999 Sinner w Australii kto wie
Btw może Sasza wypadnie jednak z grona jeźdźców - 3 szansa w finale WS przed nim
0
@mekston Nie sądzę aby Sinner, był aż takim hegemonem w Australii.Co do Zvereva...to co mówiłem dwie/trzy rundy temu.Jeśli wygra szlema-otrzymuje wilczy bilet i odchodzi z Jeźdźców Apokalipsy Tenisowej.
0
@FcPortoFan1999 zacząłeś rozważać za to Minotaura - czyli goata @Popitek12
On nie kojarzył mi się z takim potencjałem na finały szlemów i choki więc nie wiem czy pasuje.
Mial juz pare niezłych wyników na szlemach ale tak się zastanawiam czy to dobry kandydat
0
@mekston Tak, bo potrzebny jest następca jakiś.
0
@FcPortoFan1999 chyba ze Aleksander zrobi choke w finale wtedy jego pozycja bylaby wzmocniona w tym gronie
0
@mekston Jak zrobi kolejnego choke'a, to naturalnie że zostaje w gronie+będzie co prawda najlepszym z tego całego towarzystwa..ale też będzie mu wypominane to mocno bo jednak może być to 3 przegrany finał..