La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1721 Culés

4

Najsłabszy zawodnik zarabia najwięcej, w dodatku będzie miał z automatu przedłużony kontrakt.. jak może być dobrze w tym klubie?

0

@4Fabregas4 Nie wiem czego ty się spodziewałeś gdy Lewandowski czyli najlepszy napastnik świata wówczas przychodził do Barcelony? Oczywiste, że dostanie wysoką pensję. Dodatkowo nadal strzela najwięcej i to jest fakt. Nie Haaland, Kane czy Lautaro a stary Lewy ma najwięcej goli w TOP5.

0

@Kubsoleon
Lewy najlepszym napastnikiem świata nigdy nie był, był najlepszym strzelcem/wykończeniowcem, ale nigdy napastnikiem.

Patrzenie na zawodnika jedynie przez pryzmat goli jest oznaką braku znajomości piłki, Lautaro czy Kane bez ani jednego gola daliby więcej Barcy niż Lewy swoimi golami, bo poza nimi nie daje nic, a wręcz przeszkadza.

0

@4Fabregas4 Tak, już wiele razy to się słyszało. Powiedz coś nowego.

0

@Kubsoleon
Proszę bardzo, językiem tak prosto myślących jak Ty, suche statystyki, czyli jedyny argument obrońców Lewego.
Tak wyśmiewany Luuk De Jong w czasie swojego pobytu w Barcelonie strzelał gola średnio co 92 minuty, a Lewy gdy obecnie jest tak bardzo zachwalany za ten sezon strzela co 98, a w czasie całego pobytu w Barcelonie co 123 minuty..

Luuk, choć równie drewniany jak Lewy to poza wykańczaniem akcji chociaż długą piłkę głową zgrać dobrze potrafił, a zarabiał pewnie z 10-20% tego co Lewy, czyli na właściwym poziomie dla tego typu zawodników.


0

@4Fabregas4 Prosto myślący jak ja ok. Twoje bożyszcza napastnicy też zawodzą. Gdy Lewy miał serie wrzesień-październik to byś tak nie pisał. Jednak uważasz, że Lewy zasługuje za swoją karierę na pensję Luuka De Jonga. Ty się nie interesujesz futbolem albo się na nim nie znasz pisząc takie głupoty.

0

@Kubsoleon
Znajdź sobie moje komentarze z tamtego okresu, pisałem dokładnie tak samo, bo gole to nie wszystko. A Lewy strzelał tam tyle nie dlatego, że sam grał jakoś lepiej, tylko dlatego, że reszta drużyny była na takim poziomie wybiegania, że nadrabiała za niego. Jakby Lewy wtedy zszedł z boiska to w 10 i tak byśmy wygrywali, bo nasi ganiali jak podłączeni pod prąd. W wyniku tego szaleńczego biegania tworzyły się przestrzenie, które gdy biegamy na poziomie rywali nie są tworzone, bo potrzeba do tego napastnika, który będzie je robił swoim mądrym ruchem.
Poprzez szaleńcze bieganie tworzyliśmy setki Lewemu, a wykańczać to on potrafi na najwyższym poziomie.
Później, gdy naszym skończyło się paliwo (o tym, że tak będzie też pisałem), pojawiła się czarna seria, bo nie potrafiliśmy typowo piłkarsko (bez zdecydowanego fizycznego górowania nad rywalami) pokonać ogórków z dołu La Liga. Na takim poziomie gramy z Lewym w składzie.
Zagraliśmy jeden dobry mecz za Flicka, gdy nie górowaliśmy fizycznie nad rywalami, w pucharze z Betisem, w tym meczu mobilny i techniczny Olmo zastąpił Lewego, a jako DM z zadaniami Busquetsa zagrał Frenkie.

Nie ma czegoś takiego, że ktoś za dotychczasową karierę zasługuje na jakąś tam pensję, pensja ma być adekwatna do OBECNEJ gry. A jeśli Lewy grający na poziomie Luuka, dający drużynie nie więcej od niego ma zarabiać 5 czy 10 razy tyle co on to po co go było sprowadzać? Trzeba było zostawić Luuka i mieć to samo za duuużo mniej.
My właśnie przez takie dawanie pensji za zasługi znaleźliśmy się w tej tragicznej sytuacji finansowej, z której powoli, po wyprzedaży wszystkiego co się da, zaczynamy wychodzić. O ile jeszcze jakąś podstawą do podniesienia pensji za wcześniejsze dokonania jest to, gdy te dokonania były z korzyścią dla naszego klubu, to już dawanie Lewemu góry złota za grę dla Bayernu to żenada totalna.

0

@4Fabregas4 Nie jest to żenada tylko normalna rzecz w futbolu. Jak Barca chce topowych graczy musi im płacić jak się płaci topowym graczom. Dla Ciebie Lewy może nie jest topowym graczem ale liczby mówią co innego, gdy przychodził z Bayernu również był topowym graczem.

0

@Kubsoleon
Wciąż nie rozumiesz, same liczby Luuk de Jong miał lepsze niż Lewy. Skoro Lewy jest topowym graczem, to Luuk tym bardziej. Dlaczego nie grał więcej i nie został, tylko ściągnęliśmy słabszego liczbowo Lewego dając mu kilkukrotnie większą pensję?

Inaczej mówiąc.. Jeśli oczekiwaliśmy TYLKO liczb, to mieliśmy już gracza, który zapewniał je, na lepszym poziomie niż Lewy. Pozbyliśmy się go żeby wciąż mieć TYLKO liczby, w dodatku słabsze i za dużo większa wypłatę. Zarzadzanie masakra.

0

@4Fabregas4 Jesteś delusional.

0

@4Fabregas4 Tak najlepiej byłoby za obupólną zgodą kontrakt w tym okienku rozwiązać bo tylko miejsce w szatni zabiera a Ferranowi to może buty czyścić.... Odklejka totalna.

0

@Hawatkhar Lewy i Ferran to różne style. Wyniki pokazują, że najlepiej byłoby zachować status quo. Flick potrafi wykorzystać ich potencjał doskonale.

0

@4Fabregas4 Zawsze możesz zacząć kibicować innemu klubowi.

Komentarz usunięty przez użytkownika

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?