- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 856 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 856 Culés
0
I w męskim AO widzę Sinner dowiózł (musiałem wyjść po drugim secie). Szkoda, bo poważny turniej, a wygrywa go dopingowiec. Czuć niesmak.
Szczęście, że u kobiet Świątek nie dała rady, bo byłyby jaja, jakby zarówno w męskim, jak i kobiecym turnieju wygrali zawodnicy, co walą strzykawę w poślad z substancjami dającymi im przewagę nad pozostałymi.
0
@Ojciec5tkidzieci Tutaj to nie doping zadecydował, a zwyczajnie słaby mecz Zvereva i wystarczający występ Jannika.
0
@FcPortoFan1999 To i tak, ten drugi set myślałem, że sie szybciej skończy przełamaniem Alka. Początek był niemrawy w jego wykonaniu, jego mowa ciała też nie wskazywała, że to zakończy się w tie-breaku.
1
@Ojciec5tkidzieci Zwyczajnie emocjonalnie Zverev, zawiódł pod koniec drugiej partii.Tam była taka wymiana przy 30-30 i 6-5 dla Alexa gdzie powinien ją wygrać.Tiebreak, również powinien wygrać.Jannik, nie grał jakiegoś kosmicznego tenisa.
0
@Ojciec5tkidzieci Ale co do Świątek, to chyba sytuacja została już wyjaśniona i raczej nikt nie podważa jej wersji?
0
@Barcanajlepszyteam Nie no, to miał być b8. :P Niestety (dla mnie) żaden karaś nie złapał haczyka.