La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1233 Culés

6

No co jest gdzie gratulacje dla Lewego?! No tak umiecie tylko po nim jechać!

0

@JiXSaw Normalnie jak w przypadku Repki.

1

@JiXSaw W jaskini zasięgu nie ma XD

0

@Sebolinho xD odłączyło im zasilanie

1

@JiXSaw
Ucałuj plakat Lewego nad łóżkiem i idź spać, bo rano do szkoły..

Czy po golach pozostałych naszych widziałeś tu wysyp gratulacji?
Lewy strzelać potrafi i nikt tego nie neguje, jest topowym wykonczeniowcem. Problem jest w jego grze, a w zasadzie jej braku, to ludzie krytykują, zrozum wreszcie.

Fanboje Lewego tylko ciągle o golach, klasyfikacji strzelców.. o dobrych zgraniach, przyjęciach, podaniach, stworzeniu przestrzeni kolegom ruchem, udanym pressingu, etc. nie mają okazji się nawet zająknąć.

0

@4Fabregas4 Daleko mi do fanboja Lewego i nigdzie nie piszę że jest idealny. Namówił cię do pisania do mnie jakiś drugi taki sam widocznie zakompleksiony jak ty i spłakałeś się jak przedszkolak. Ułomne komentarze licealisty mnie bawią ale nie mam zamiaru ci poświęcać już nawet minuty mojego cennego czasu . A kompleksy się leczy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?