La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 762 Culés

9

Jak Pena tracił łatwe gole i robił babole w sytuacjach, które zostały anulowane, to nie było takiej krytyki, bo sytuacja nie liczyła się do statystyk.

Oczywiście sprokurowanie karnego budzi zawsze większe emocje, ale to znowu była akcja sam na sam. Zabrakło centymetrów, żeby zgarnąć piłkę. To raczej dobre podbicie piłki przez napastnika niż wielki błąd bramkarza.
Możliwe, że Pena w ogóle by się nie rzucił, a najprawdopodobniej by nie sięgnął tego przez mały zasięg.
A Wojtkowi niewiele zabrakło, żeby to zatrzymać.

Oczywiście rozumiem, że wobec Wojtka mamy większe wymagania niż co do Penii, bo jest dużo lepszy. Mam nadzieję, że z kolejnymi meczami tych centymetrów będzie brakowało coraz rzadziej. Będzie też więcej sytuacji, żeby się wykazać.

0

@ali3gator to nie było krytyki? Gdzie Ty się chowałeś w tamtym czasie? .
Pena był zawsze krytykowany w takich sytuacjach, nie ważne czy był spalony czy nie to zawsze jakiś argument do krytyki się znalazł wobec niego .

Dopiero jak Wojtuś wszedł i zaczął babolić w każdym meczu to ludzie lekko stonowali .

0

@ShawnC Nie było krytyki ze strony redaktorów strony.
Na La Rambli i w komentarzach to oczywiście był krytykowany i słusznie. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?