- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1582 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1582 Culés
6
A tutaj krytykowanie Ansu na brak zaangażowania, choć za treningi chwali go sam Flick i chęć pozyskania za niego Rashforda, którego z obecnego klubu wyrzucają przez.. brak zaangażowania.
Ludzie, myślcie :)
0
@4Fabregas4 Jeśli największy myśliciel w środowisku fcbarca.co tak mówi, to trzeba zacząć myśleć.
0
@4Fabregas4 dokladnie
0
@4Fabregas4 No ja myślę a nawet mam w pamieci że ansu na wyspach wyczyniał to samo, teraz niby fajnie trenuje a siedzi na trybunach. zacytuję ciebie samego: "Ludzie, myślcie :)"
0
@Gall
Co chcesz od Fatiego na wyspach? Wchodził dobrze, grał coraz lepiej, przyszła 2 miesięczna kontuzja, po niej nie zdążył już wrócić do tego co grał przed nią, choć miał i wtedy ze 2 fajne mecze, później został odstawiony, bo w końcówce sezonu nie było z punktu widzenia Brighton sensu ogrywać zawodnika, który po sezonie odchodzi.
1
@4Fabregas4 po tym co na początku sezonu wyprawiał Ferran duzo osób pisało ze trzeba się go pozbyć jak najszybciej i juz Fati będzie lepszy, teraz sie sytuacja zmieniła. Gavi jak wrócił po kontuzji to po meczu z Las Palmas był hejt i pisanie ze on tylko pressuje ale umiejętności nie ma na Barcelonę. Fermin wyglądał słabo i juz były teksty „sprzedać poki coś wart” wczoraj zagrał świetny mecz i odrodzenie. Tutaj sytuacja sie zmienia z tygodnia na tydzień i Ci co pisza ze chca Rashforda po 2 słabych meczach by pisali żeby go odesłać do Memczesteru xD
0
@4Fabregas4 To chcę że trener który usilnie go chciał otwarcie powiedział na konferencji co jest rzadkością, że jest próżniakiem.