La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2043 Culés

16

Haha, Neymar zarobił 200 baniek za założenie kilka razy na pustyni koszulki klubu, którego nazwy już nie pamięta znając życie xD

5

@Eklerek Ten to sobie pożyje hahahahaha.

5

@Coutinho007 Facet tak naprawdę po odejściu z Barcelony pisze scenariusz poniżej krytyki, brakuje tylko żeby go przymknęli za jakieś prochy czy inne szwindle z prawem jak Ronaldinho xD

4

@Eklerek Spokojnie na wszystko przyjdzie czas :P

2

@adi7adi8 Z dala od klubowych ubikacji #Alves

3

@Eklerek może po prostu po PSG zbrzydł mu futbol. Żałował decyzji o opuszczeniu Barcy praktycznie po pół roku w Paryżu. Arabie potraktował jako bankomat. W końcu gra w piłkę to praca. Tylko tyle.

2

@Eklerek Ale robi Hajs. Jego już niezbyt obchodziła piła

3

@Coutinho007 Nie no wiadomo i szacun za dojenie gustujących w kozach szejkach

2

@Eklerek wygrał kilka trofeów drużynowych dodatkowo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?