La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1997 Culés

0

Ale swoja drogą jaki Peña musi być naprawdę słaby skoro Flick woli Wojtka bez formy, który popełnia takie byki.

1

@Coutinho007 Flick widzi na treningach jaka przepaść ich dzieli jeśli chodzi o interwencje, nic dziwnego że Wojtek wygryzł ręcznik

1

@Coutinho007 Możemy tylko gdybać dlaczego Flick stawia na Wojtka, ale wydaję mi się, że po prostu wie, że Polak jak wróci do formy to zapewni większy spokój w bramce, a nie odzyska jej siedząc na ławce. Druga sprawa to zapewne pewność siebie, mental i podejście do meczu. Myślę, że tu też jest przepaść na korzyść Polaka.

1

@GigiAmoroso Ja bym na kolejny sezon przedłużył Wojtka i pożegnał Peñe póki coś na nim można zarobić.

1

@Coutinho007 Jeszcze może się okazać, że faktycznie decydują ze sztabem przed każdym spotkaniem w zależności od tego czy spodziewają się w danym meczu więcej gry na przedpolu czy więcej gry we własnym polu karnym. Już sprawdził, gdzie kto spisuje się lepiej.

1

@MesQueUnClub_87 Może Peña lepiej gra na przedpolu ale w pojedynkach jako bramkarz jest gorszy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?