La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1483 Culés

9

Ciekawe czy La Bamba będzie zadowolona przy ewentualnym wygraniu Ligi Mistrzów. Czy stwierdzi, że w sumie nie ma się z czego cieszyć, bo rywale po drodze byli słabi, a w ogóle to najsłabsza edycja od wielu lat.

2 miejsce w nowym formacje. 3 wygrane u siebie, 3 na wyjeździe, najwięcej strzelonych bramek, a nadal znajdzie sie jeden, drugi, trzeci pesymista, który twierdzi, że nie mamy czego szukać w dalszej fazie rozgrywek.

3

@Beztroskii ujmę to tak. Jest dobrze, ale póki co, to my dopiero z grupy wyszliśmy i nic jeszcze nie ugraliśmy. Nasza przygoda może trwać do finału, ale równie dobrze możemy skończyć w kolejnej fazie.
W lidze też mieliśmy świetny początek.
Ja, jako kibic wierzę w zwycięstwo, ale na chwilę obecną jest do niego bardzo daleko.

konto usunięte

3

@Beztroskii zaczyna się pompowanie balonika z wygraniem LM a przypominam że wyszliśmy z grupy dopiero co tylko.
Resztę w tej kwestii napisał kolega wyżej

6

@Safrani @Mixtape no dopiero wyszliśmy z grupy, bo tak jakby nie można na chwilę obecną zrobić więcej. Jest 8 drużyn, które nie wyszły, a 8, w tym PSG, Bayern, City czy Real, które muszą grać w barażach.
Tak, wiem, że za wyjście z grupy pucharów nie dają, ale dają kasę i dobrą pozycję startową. Nie można mówić, że nic nie ubraliśmy.

0

@mrboom czy dobrą pozycję startową, to się okaże w piątek, bo kolejnym rywalem może być Psg

3

@Safrani a mógłby być Liverpool, Inter, lub Arsenal.
Teraz nagle PSG mocarne, ale przed chwilą była z nich beka bo drżeli o wyjście z grupy. Ale tak, rewanż mamy u siebie, więc to już też jakiś plusik, chociaż ostatni dwumecz z nimi to lepszy wynik na wyjeździe :D

0

@mrboom ja z nich beki nie kręciłem. Psg, to zespół z którym możemy wygrać, jak i przegrać. No nie jest to w żadnym wypadku chłopiec do bicia.
Tak jak napisałem w pierwszym poście. Jest dobrze, ale do końca droga daleka.

0

@Mixtape Ten komentarz nie jest moją oceną szans na zwycięstwo, tylko podsumowaniem nastrojów La Bamby, które są chwiejne bardziej niż psychika 15 latki.

Mogliby się co niektórzy nauczyć, że dynamiki piłki nożnej zmienia się co tydzień i może się okazać, ze za miesiąc głównym faworytem będzie Real Madryt, co nie zmienia faktu, że na TU I TERAZ trzeba docenić sukces drużyny. Tyle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?