La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1393 Culés

0

W sumie gdyby taka wymianę z Man City zrobić jak swego czasu z Juve Pjanić za Arthura to Olmo za Doku. KDB pewnie odejdzie więc 10 przyda się a nam potrzeba takiego LS jak Jeremiasz. ;>

2

@Coutinho007 albo jeszcze lepiej Frenkie za Doku.

0

@ShawnC Nie no to chyba by musiał rządzić Bartomeu Man City

0

@Coutinho007 Doku to kalafior. Gość może zrobić różnice ale nigdy nie utrzyma formy stabilnej. A intelegiencje boiskowa ma jak Dembele.

0

@PatrykBarca Wolę mieć takiego Doku na LS niż wiecznie kontuzjowaną 10 Olmo, która nawet jak gra pokazuje jedynie przebłyski..

0

@Coutinho007 No to powinna być decyzja Flicka kogo on woli mieć.

0

@PatrykBarca Ja myślę, że Flick chciałby kogoś na LS kto zrobi róznice i coś poszarpie bo póki co sam Balde tam biega i tylko wrzuca.

0

@Coutinho007 No gra tam Raphinia który schodzi do środka i robi miejsce Balde. Przy graczu trzymającym się linii Balde byłby bezużyteczny.

0

@PatrykBarca Czasami brakuje takiego gracza i jest jeden schemat. Gramy tak od lat ale kiedy był Alba umiał wymyślać coś z niczego a Balde to lewonożny Wrzutkez.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?