La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1272 Culés

konto usunięte

3

City i tak to przegra. Pep poza Barceloną tylko raz wyeliminował Real z LM i to wtedy, gdy City miażdżyło wszystkich i zdobyło trofeum. A teraz ich forma to jest katastrofa.

6

@TheNekro94 City wygra, odrzuć od siebie negatywne emocje, znajdź nadzieję i trzymaj się jej

0

@TheNekro94 większe szanse niż Celtic. Real też gra poprostu słabo i tylko przepychają większość meczy a City teoretycznie może się na ten jeden dwumecz zmobilizować

0

@TheNekro94 pokonali ich jeszcze w innym sezonie, było 2:1 w meczu. To był chyba sezon covidowy. Pamiętam, że De Bruyne strzelił

1

@TheNekro94 nie no. 2 razy awans City był. Nie wiem jak było, jak był w Bayernie. Ten wielki skandal na niekorzyść Bayernu, był za Guardioli?

konto usunięte

1

@michal26 Faktycznie, na 4 pojedynki City-Real 2x awans City i 2x awans Real.
Tak, w Bayernie za Pepa Real z nimi awansował. Pep wtedy zawsze odpadał z hiszpańskimi drużynami - z Barcą, Realem i Atletico.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?