La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 632 Culés

1

Manchester United wymaga budowy od podstaw na nowo żeby powrócić do Elity ale tam kupują takich Dzbantonych jeźdźców bez głowy np za grubą kasę czy Harrego Drewnajera a na skrzydle finalnie straszy Dzbanacho no to kurła xD

1

@Coutinho007 Tylko tam taka budowa-przebudowa-rozbudowa-budowa-przebudowa-rozbudowa-budowa, trwa już od mniej więcej odejścia Fergusona.

0

@FcPortoFan1999 Tak jak wspomniałem. Nietrafione ruchy dzbanów i gwiazdeczek doprowadziły do upadku ten klub..

1

@Coutinho007 Tam jest stabilizacja tego upadku.

0

@FcPortoFan1999 Nie korzystają już nawet ze szkółki jak to miało miejsce kiedy świecili sukcesy.. Transfery jak Sancho, Anthony, Maguire pogrążyły Muły.

2

@Coutinho007 I dlatego ten klub jest w fazie stagnacji.

0

@Coutinho007 Mainoo jest ze szkółki, Garnacho też.

1

@DonCarletto I tak pewnie pójdą pod młotek.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?