La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1759 Culés

0

Boże, ale ten Arsenal jest nudny. Od kiedy Arteta tak zbetoniał?

0

@partymaker Arteta z City zawsze stara się grać wyłącznie na wynik. Chyba za bardzo boi się otwartej gry przeciwko swojemu nauczycielowi

1

@Eklerek Patrząc na Arsenal w tym meczu i opinie to on tak gra co mecz chyba. Inna sprawa, że środek obrony Gabriel i Saliba jest absolutnie elitarny. Chyba obecnie najlepszy duet na świecie.

0

@partymaker W tym sezonie jednemu i drugiego przydarzały się wpadki. Dzisiaj i tak dosyć wysoko na City wyszli, ale to głównie przez forme City i ofensywny skład Guardioli. Po przerwie City powinno wyglądać bardziej zrównoważone po zmianach w środku pola

0

@Eklerek Guardiola już nie ogarnia. Sam nie wie jak to poustawiać.

1

@partymaker nie będę grał tak odważnie przeciwko Guardioli, zwłaszcza bez Saki!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?