La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1721 Culés

1

Nienasycony naszym dzisiejszym występem
Odpaliłem Arsenal vs City myśląc:
Angielska piłka, box to box, dużo okazji dużo strzałów walka kibice spektakl....

Co dostałem gra na stojaka 0 presingu żółwie tempo 0 okazji
City strzela sobie sama bramkę w 3 min i żeby było zmniejszeniem w 30 robią to samo tylko tym razem Arsenal.postanowil nie trafić do bramki.
City w ataku trochę jak real jakieś krosowe często idą.
Lewy przy wielkim wikingu to Pan piłkarz z bajeczna technika.
3 razy przy piłce był Norweg bez pokazywania się do gry.
Jestem rozczarowany.
Jak Liverpool nie zdobędzie mistrza to będę mogli winić tylko siebie samych

0

@Krzysztof1987 Te ich mecze zawsze tak wyglądają. Arteta to terrorysta.

0

@Derean mimo przegrywania to City w ogóle nie presuje. Ja bym sobie ta piłka tam rozgrywał w lewo prawo kiedy nikt do mnie nawet nie podchodzi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?