La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1785 Culés

1

Szkoda że tylko punkcik
Ale brawo za walkę Legioniści walczymy dalej !!!!

0

@Bartosz85 Mam dysonans bo Legia w dziesięciu była lepsza od jedenastu Koroniarzy przez prawie 3/4 meczu xd

0

@FcPortoFan1999 była zdecydowanie, czerwona też naciągnięta. Szkoda karnego

0

@Bartosz85 I oczywiście ten karny Augustyniaka.Rzadko mu się zdarza pomylić.Legia ma czego żałować bo jednak strata się powiększyła do Jagi i Lecha.

0

@FcPortoFan1999 walczymy do końca:)

0

@Bartosz85 Legia ale i Jagiellonia jako tako sobie radziła jeśli chodzi o grę na trzy fronty.Niemniej strata dość duża do lidera.

0

@FcPortoFan1999 dopóki są szanse trzeba walczyć i tyle. A co z tym Porto się dzieje że trzecie miejsce ?

1

@Bartosz85 Rzecz normalna.Sezon przejściowy+kompletny chaos w styczniu z trenerem ale i pewnym zawodnikiem przyłapanym na grze w Csa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?