- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1264 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1264 Culés
2
Najbardziej obrzydliwe w całym tym komunikacie Realu jest fakt że nawet w takiej sytuacji gdzie poziom sędziowania jest niski próbują przede wszystkim wywierać presję i ugrać jak najwięcej dla siebie. Każdy przecież wie że sędziowie hiszpańscy popełniają wiele błędów i nie tylko w naszych meczach czy królewskich ale i w spotkaniach mniejszych klubów. Tylko Real nie zwraca uwagi na to ale na siebie jako pokrzywdzonych bo oni nie chcą zmian, które mogłyby być dla nich niekorzystne. W końcu to klub z największą ilością przyznanych karnych w tym sezonie. Lepszy poziom sędziowania wcale nie byłby korzystny na nich. Kluby mogłyby współpracować w tej kwestii i razem szukać rozwiązania, gdy klub robi to pojedynczo to niewiele z tego wynika. Mam nadzieję że Realowi nie uda się uzyskać tego co próbują czyli wywołania presji na sędziach. Tylko tego brakuje by bali się podejmować decyzje przeciw Realowi.
0
@AlwaysBlaugrana zgadzam się. Powinna być jakaś odgórna inicjatywa, badania psychotechniczne albo coś, bo taka ślepota jest niemożliwa. Tu chodzi na bank o psyche arbitrów. Widać to po ewidentych spalonych, do których potrafią podnieść chorągiewkę nawet po minucie czasem. Rozumiem presja, ale oni przez var się oduczyli zawodu. Nie wiem co z głównymi bo na nich nie ma sposobu, ale to że sędzia boczny liczy że główny wykona za niego robotę to też jest ciężka padaka.
Odkąd się pojawił var najbardziej mnie irytuje to że piłkarze, normalnie grają mecz poza ustalonym czasem gry. To jest ładnych kilka minut w meczu bo to jest notoryczne. Mamy akcję w momencie w którym powienien być gwizdek, piłkarze se chyba wtedy kopią dla zabawy i to jest akurat wina liniowych, to tak jakby cisnąć z piłką za linią boczną i przecież gramy do gwizdka. Powiedział bym wręcz że sędzia boczny zaczyna zanikać, częściej nic nie robi niż się myli