La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 905 Culés

1

hah xD


0

@Messibestplayerintheworld Flick też mówił że ostatnio karny nam się należał z perspektywy całości nie wpływa to na mistrzostwo oni przewagę zdobyli na nie podyktowanym karnym.Miedzy ekipami jest tu sprawiedliwie.Jedni stracili drudzy stracili.Zyskalo Atletico które też pewnie miało z czymś sytuacje.

Powiedziałbym że jest sprawiedliwie.
Natomiast jeśli to wpłynie na lepsze sędziowanie to dobrze.Natomiast powinno się zrobić coś z tv Madrytu bo to jest jasne wpływanie na sędziewów.Może jakiemuś sędziemu stać się krzywda jak jakiś debil podejdzie do tematu poważnie i weźmie w ręce zemstę. Ta tv może mieć krew na rękach to jest niebezpieczny grunt......

0

@Borneo gdzie tam sprawiedliwie? spalony widmo Lewego, brak ewidentych karnych w meczu z Las Plamas, brak karnych dla Celty w PK, brak czerwa dla Endricka za bandycki faulu i te zawieszenie Viniciusa na 2 mecze względem drapania Lewego po nosie i kary 3 meczów. Serio mam dalej wymieniać?

0

@Messibestplayerintheworld no wiadomo Ale nie chciałem budowania narracji ze jak przegrają mistrzistwob a na mój gust przegrają to przez to bo Toi jest narracja pod ich usprawiedliwienie ewentualnego przegrania mistrzostwa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?