La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1972 Culés

9

Witam kącik kucharski.

Na śniadanko tortilla z jajkiem szynką serem sałata i pomidorem szybko lekko i konkretnie

https://zapodaj.net/plik-NfjcCB1x2x

Smacznego

@pioz123 @Kluivert_P @Lionel_Messi10 @MesQueUnClub_87 @AssisMoreira @Kgorecki2500 @escarabajo

1

@Krzysztof1987 Jak śniadanko o 14:00 to o której masz kolacje? ;)

1

@MesQueUnClub_87 to już na jutro. On ma bardzo dobre połączenie, je śniadanie, na obiad, żeby obiad zjeść na kolacje i rano kładzie się spać:)

1

@escarabajo Był taki okres, że też tak żyłem.

3

@MesQueUnClub_87 ale, aż tak?

:)

3

@MesQueUnClub_87
Śniadanko było o 9 ale dopiero teraz chwila wolnego czasu żeby wrzucić.

Ogólnie nie jadam typowych śniadań
Tylko 9 rano obiad.
13 obiad
I koniec jedzenia

1

@Krzysztof1987 W sumie to często jem podobnie.
Rano - Spaghetti
W południe - Mięso z ziemniakami
Wieczorem - Banan albo jakiś inny owoc

1

@MesQueUnClub_87
Ja tak ze względu na pracę.
W Nd jadę do Szwajcarii
Wracam w każdy czwartek
Więc w nd gotujemy obiad to sobie zjem i zabieram 4 porcje na pn wt.
Później wtorek gotuje na sr czw.
Pt so pół nd w domu więc tutaj jadam normalne śniadanie i później późniejszy obiad.
Póki nie wróciłem do siłowni sportu to wystarczy. Wiem że kiedy zacznę bawić się w sport będę musiał dołożyć posiłek

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?