La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1276 Culés

1

Ale w sumie Carlo dobrze gada. Nie patrząc na Real w naszych meczach też są popełniane błędy i nie ma żadnych konsekwencji. Pamiętam pierwszy mecz z Getafe w lidze jak sędzia biegł uśmiechnięty z varu żeby pokazać że nie ma 11 (dobrze tego nie pamiętam). Wtedy Rafa dostał czerwo. Dużo jest tych sytuacji i sędziowie nie ważne dla kogo sędziują nie powinni mieć parasolu ochronnego.

27

@xvcWinterSoldier No dobrze, ale jest ultra hipokrytą, bo jak jest coś na korzyść Realu to mówi, że o sędziach to my nie rozmawiamy. A jak jest coś na niekorzyść Realu, to zaraz odpala się na konferencji.

Albo w tą albo w tamtą, pierwsze co robi jak mu się dupa pali to wyrzuca błędy sędziowskie, jak narazie to Flick mi imponuje na tych konferencjach, bo jest bardzo wyważony i gada z sensem. Xavi też mówił często straszne głupoty przez co tracił w oczach kibiców

2

@Luciano99 I to też jest prawda.

7

@xvcWinterSoldier Wystarczy nie być hipokryta i cymbalem. Ciężko być Carlo i mieć taką wadę wzroku żeby widzieć tylko sytuacje na swoją korzyść. A tych innych jak z Celtą czy Endrickiem nie widzieć...

Już nie mówiąc że sędziowie jak się pomylą na ich niekorzyść to zamrazarka.
A jak pomylka na niekorzyść kogos innego to nic się nie stało. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?