La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 546 Culés

0

Pytanie w co idziemy i jak Flick chce budować zespół. Czy szarpiący, przebojowy skrzydłowy czy ofensywny lewy pomocnik jak np Baena. Naszymi prawdziwymi transferami byłoby odgruzowanie Ferrana bo lewy nie zagra całego kolejnego sezonu od deski do deski bo już widać że wiem robi swoje oraz ogarnięcie się zdrowotne Olmo. Z Pedri dali radę to i Olmo może ogarną na następny sezon jak trzeba. Pedri wtedy mógłby grać w dwójce z tyłu z Casado i Gavim w rotacji plus Bernal, a z przodu ofensywna trójka Beana/Olmo/Raphinia/Fermin/Yamal i na szpicy Ferran/Lewy. Lub nawet wariant z fałszywą 9 co ostatnio fajnie wychodziło. Jak nie Baena to kto? Bo w Musiale i Wirtza ciężko uwierzyć. Musiałby odejść Frankie/ Fati//Christansen/Garcia i all in po Wirtza? Szalone ale czy możliwe?

0

@lambard szkoda że Drmbele odszedł bo się ogarnął ma 16 bramek i potrafi podawać.na lewej by zrobił bardzo dużo.

0

@lambard Różnica między Pedrim a Olmo jest chyba taka że Pedri został zajechany. Po jaką cholerę wysyłać tak młodego zawodnika na dwa turnieje jeden po drugim a przecież wtedy zaczęły się jego problemy. A Olmo jest po prostu kontuzjogenny. Nie śledziłem jego kariery po odejściu z Barcy ale chyba co trochę łapał jakiś uraz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?