- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1728 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
3
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1728 Culés
0
Końcówka czwartego sezonu Breaking bad. Może kontrowersyjna opinia na tą chwilę, ale WW nie jest zbyt dobrze napisaną postacią.
0
@VegetaPolska Bardzo kontrowersyjnie. Jeden z najlepszych protagów w historii, który staje się antagonistą.
@TheNekro94
2
@Adran360 popełnił wiele złych wyborów nie myśląc. To, że ogarnia mete, to jest coś dobrego, ale w reszcie spraw jest niezbyt dobry. Może ta końcówka czwartego sezonu i piąty coś więcej pokażą, bo na razie to nie jest bad assem, a już czytałem takie opinie. Bad assem jest Dexter czy też Vincenzo.
1
@VegetaPolska Oglądasz Daime?
2
@xvcWinterSoldier tak. Miał jak wuj niestety, a zostały podobno tylko trzy odcinki.
1
@VegetaPolska No już końcówka. Gomah jak Jiren wygląda xD. Jeszcze wcześniej podróbka oddziału Ginju czy jak to tam się nazywało. Trochę zabrakło oryginalności. Napewno będzie fuzja bo bez powodu nie była pokazana saszetka z tymi robakami. Ogólnie przyjemna seria ale jak oni wytłumaczą fuzje Kibito i Shina.
2
@VegetaPolska "To, że ogarnia mete, to jest coś dobrego" W kontekście zarobkowym i chwilowego spełnienia, którego nie zaznał w normickim funkcjonowaniu tak ale w kwestii moralnej i ciągłości tego typu działań nie do końca. Obejrzyj całość i wtedy wydaj opinię. Nie uważam, aby morałem BB była fascynacja badasowością protaga a wręcz przeciwnie. Reżyserowie starają się nam pokazać jak "krótkie nogi" ma zwrócenie się ku ciemności.
1
@Adran360 ale dobre zakończenie czwartego sezonu.
0
@VegetaPolska https://media.tenor.com/Bjn1wAAD6WQAAAAM/ding-bell.gif