La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1555 Culés

1

Wszyscy o tym oczywistym karnym RządowaTV krzyczy ile może, a ja się pytam gdzie czerwona dla Bellinghama za bezczelne i niecenzuralne słowa w stronę sędziego? To Flick powinien się czuć najbardziej poszkodowany w tej sytuacji. Mamy ligę podwójnych standardów. Białym wolno to czego innym nie i do tego jeszcze by chcieli by ewidentnych karnych na nich nie gwizdano, do tego to wszystko dąży.

0

@Pablozeusz jakby dawali czerwone za coś takiego to dopiero byłby cyrk na kółkach

2

@Nieznajomy no dali Flickowi za machnięcie ręką:D

3

@Nieznajomy Już jest bo Flick za machnięcie ręką dostał, a Lewy za drapanie po nosie.

0

@Pablozeusz nie, Lewy nie dostał czerwonej kartki za drapanie się po nosie. A jednak jest różnica pomiędzy wykluczeniem trenera a zawodnika na boisku

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?