- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 902 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Lionel_Messi10
2
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 902 Culés
0
Czym to się różni od praktyk państw niedemokratycznych?
"Pentagon ogłosił, że podwoi liczbę redakcji usuniętych ze specjalnych pomieszczeń w Departamencie Obrony, skąd nadają swoje relacje, aby zrobić miejsce dla mediów, które sympatyzują z ruchem MAGA."
Paweł Żuchowski, Twitter
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub96 A co tu jest niedemokratyczne ? xD
Jeśli robią to zgodnie z przepisami to gdzie problem?
Co najwyżej może to być po prostu nie moralne.
2
@Roobo xD większość dyktatur i totalitaryzmów również działa zgodnie z przepisami co to za naiwne tłumaczenie?
Niemniej dopóki nie wyrzucą wszystkich innych redakcji to dalej jest to w jakichś tam granicach normy
0
@Bykunn No nie
Dyktatury się nie wybiera.
Naród amerykański wybrał ich w demokratycznych wyborach,tu jest różnica.
0
@Roobo co? xD większość dyktatorów została wybrana w demokratycznych wyborach... Wystarczy spojrzeć na historię i tą starszą jak np Hitler, jak i nowszą jak Putin czy Maduro
0
@Bykunn I co z tego? To nie ma w ogóle związku z tym.
Czy putinowska Rosja działa zgodnie z przepisami?
Nie bo wybory są fałszowane i całkowicie kontrolowane przez Putina.
Nie da się legalnie z demokracji zrobić dyktatury bez zgody obywateli.
0
@Roobo oczywiście że działa zgodnie z przepisami. Wprowadzonymi przez legalnie wybrane władze xD Trump w pierwszym tygodniu już mówił o możliwości wprowadzenia trzeciej kadencji. Putin vibe totalnie :D
0
@Bykunn Zacznij od przypomnienia sobie czym jest demokracja.
Wprowadzenie legalnie możliwości kolejnych kadencji jest niedemokratyczne? xD
Oczywiście że nie bo ilość kadencji nie jest cechą demokracji.
Władza może być niedemokratyczna czyli nie wybrana przez większość a nie jej postępowanie.