- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 768 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 768 Culés
1
A w siatkówce widzę, że mamy do czynienia z wyrównaniem logiki.
TOP7 w tabeli, to realnie TOP7 ligi pod kątem potencjału, składu na papierze, czy osiągnięć.
Rzeszów i Bełchatów się odbudowali i gonią czołówkę. I super.
Częstochowa, Suwałki, Olsztyn, Gdańsk - typowe drużyny z aspiracją do Play-off i może w przyszłości europejskie puchary.
Ciekawe jak to będzie wyglądało na jesieni po transferach, bo czołówka się osłabia trochę...
@adi7adi8 @barcelonaLM @mekston
0
@michal26 tak patrząc realnie to na następny sezon wzmocni się konkretnie jedynie projekt , sklad utrzyma aluron , nieznacznie ZAKSA się wzmocni Lublin i Skra podobnie . Rzeszów według mnie utrzyma poziom jak nie oslabi się . Największy spadek jakości będzie widać w Jastrzębiu .... Według mnie oni mogą nawet z top 4 wypaść . Ciekawie będą wyglądać składy Olsztyna , Suwałk i Gdańska . W 2 szeregu może się bardzo bardzo wyrównać liga i o flay off walczyć będzie 10 drużyn przynajmniej
0
@Xxxbarca4ever Jastrzębie pozbywa się Hubera i Fornala...
Na ich miejscu poszedłbym po Semeniuka
1
@Xxxbarca4ever no i tak. O tym też pisze. Środek tabeli akurat się wzmacnia, ale top osłabia, lub bez zmian. Warszawa jedynie się wzmacnia. Pewnie ambicją jest mistrzostwo w LM
0
@michal26 semeniuk nie do ruszenia z Perugii. Śliwka był alternatywa ale idzie do Turcji . Oj ciężko będzie zastapic te wyrwy+ odchodzi popiwczak
0
@Xxxbarca4ever no coś muszą wykombinować. Ale widzę tę tendencję co w NBA. Kluby stawiają na krótkotrwałe dominacje.
Skra, potem ZAKSA, teraz Jastrzębie. Od przyszłego sezonu Projekt Warszawa. Choć Lublin też ma ku temu aspiracje
0
@michal26 ja po cichu liczę bardzo na Gdańsk za rok . Nasewicz zostaje przychodzi brand kilka innych ciekawych nazwisk ..... Zaskoczyć może Olsztyn jeśli rzeczywiście kurek tam pójdzie
0
@michal26 Skra dominowała bardzo długo akurat .... Co prawda przerywała Resovia czy ZAKSA ale to sezon jeden na kilka wygranych skry
0
@Xxxbarca4ever no w sumie racja