La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1567 Culés

2

Ney w pierwszym składzie Santosu. Czuję że dzisiaj Novorizontino (kimkolwiek są) zapłacą rachunek!

3

@escarabajo Ney coraz bliżej Barcelony

Piękny Brazylijczyk gotuje coraz mocniej

0

@mekston póki co, to ugotował tylko Arabów:) i to nie bramkami.

konto usunięte

1

@escarabajo wy się śmiejecie, ale jak faktycznie po pół roku chce wrócić do Europy, to zgadnijcie z kim czeka nas saga tramsferowa po raz setny xd

1

@escarabajo nie no, w Hilal zaliczył gola

0

@LambiPL ja się nie śmieje, niech wraca. Jak zacznie grać w piłkę to niech wraca do Europy.
Co do sagi o Barcelonie? Przecież co pół roku pismaki to wałkują:D
@mekston a nie, to grubo;)

konto usunięte

0

@escarabajo tylko te sagi miały sens jeszcze w Paryżu. Przecież teraz on jest wrakiem piłkarza, ile on miał rozegranych spotkań w Arabii, 4? On by się połamał wsiadając do samolotu do Barcelony xD

0

@LambiPL jeśli to prawda że chce grać w kadrze to on już nie może się łamać.

konto usunięte

0

@escarabajo Wierzysz w to że przestanie? To już nie jest fejkowa kontuzja na corczne urodziny siostry, tylko gość ostatnio więcej w szpitalu niż na boisku. Mięśnie można wzmocnić ale raz uszkodzony staw czy ścięgno nie będzie takie samo. Ja raz miałem złamana kosc, wieki temu i myślałem kiedyś że to mit starych ludzi, ale na zmianę pogody ona boli bo latach

0

@LambiPL pytasz czy wierzę, powiem inaczej. Świetny zawodnik, technika na najwyższym poziomie, jednak nigdy fanem jego nie byłem. Te jego pajacowanie… no nie.
Natomiast co do „czy wierzę?” - chciałbym. Po prostu bym chciał żeby jeszcze pograł na najwyższych poziomie.

konto usunięte

0

@escarabajo Ja mam wrażenie że on z Całego MSN odpuścił najmocniej. Messi wygrał MŚ, Suarez z brzuszkiem i ponoć rozwalonymi kolanami jeszcze walczy, a Ney tu se zarobił w Paryżu, tu w arabii i teraz mówi że chce wrócić. Sorry ale to nie film o Rockym że emerytowany bosker po miesiącu treningu wychodzi i bije championa

konto usunięte

1

@escarabajo ale tak fanem nie jestem natomiast wiem że on tak na prawdę jako jedyny w prime zbliżył się poziomem samby do Ronaldinho, potrafił skraść show

0

@LambiPL czas pokaże:)

konto usunięte

1

@escarabajo wiesz ja nikomu na świecie źle nie życzę, Tobie milionów i szczęścia w życiu, jemy udanego powrotu. Tylko no życie niestety czasem ma inne plany :/ ale milionów dalej życzę!

1

@LambiPL Haha, dzięki:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?