La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1747 Culés

0

Kibice Realu nie wierzą że fizycznie Barcą da radę.Licza że stracimy impet pod koniec.Jest mała różnica.Barca w listopadzie miała powroty po kontuzji wielu zawodników. Którzy dochodzili do formy.Straciliśmy 1 miejsce spadliśmy na 3.
Tylko teraz kontuzje mają tylko
1 ter stegen 2 Bernal .3.Araujo.4 Andreas
ARaujo za 3 tyg wróci i Andreas też z tego zespół ma 1 tydz przerwy i w rewanżu z MC też nie będziemy grać. Odpoczniemy i będziemy trenować.Za to Real traci Vasqueza i ma 2 mecze więcej i wyjazd do Angli.
Trzeba powiedzieć ea kontuzjowani zawodnicy nie grali cały sezon bo mieli kontuzje.Nie ma mowy o przemęczeniu

Tak naprawdę poza Pedrim ,Raphinią, Yamalem, kounde Szczesnym.To nie ma mowy o 1 składzie dla reszty.Kazdy tu może grać w 1 składzie.Poza fortem i Martinem.

Dlatego nie ma mowy aby tutaj być przemęczonym.Trzeba zarządzać składem.

Kontuzje Barcy w tym sezonie 13!!!!!!
1 ter stegen
2 Bernal
3.gavi
4Balde
5.olmo
6 Fermin
7 .Martinez
8 .yamal
9.Andreas
10 Fati
11.Eric
12.Ferran
13.Araujo

Szczęsny robił formę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?