La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1325 Culés

konto usunięte

3

Głupio narzekać po wysokim zwycięstwie, lecz Balde wczoraj tragedia.

2

@Damiain Yamal w pierwszej połowie też słabiutko, Gavi również niewidoczny. Natomiast występ Pedriego (kolejny) palce lizać:)

konto usunięte

2

@mrboom Laminowi w 7 minucie bramkarz Sevilli wyjął kapitalny strzał oraz miał jeszcze bardzo dobre podanie do Kounde, ale to już chyba w drugiej. U Balde zero pozytywów. Co do Gaviego to tutaj liczę na Flicka. Musi go utemperować, bo momentami nawet jako fanowi Barcy źle się patrzy na jego kozaczenie. Ostra gra jednym, bezsensowne przepychanki i kopanie to drugie.

2

@Damiain Tylko Gavi jeden faul i od razu dostaje żółtko. A w Realu taki Bellingham? Ceballos? Vinicius?

konto usunięte

3

@partymaker stary, przecież ja nie bronię prześcieradeł. nie myślę w ogóle o nich. A co do Gaviego to takim stylem bycia powoduje, że każdy hiszpański "sędzia" od razu będzie mu dawać żółtą, żeby utemperować go już na początku gdy po pierwszym, drugim faulu. Umówmy się, że nie zawsze wie, kiedy odstawić nogę/bark/cokolwiek.. czasami sytuacja naprawdę tego nie wymaga. A drużyna po potencjalnej czerwonej cierpi. Wczoraj dużo przewinień było po obu stronach i myślę, że gdyby Fermin nie wszedł to Gavi i tak by wyłapał drugą żółtą. Bardzo łatwo też daje się prowokować. Przykładem tego, co mam na myśli jest Casado. On też gra twardo, bardzo. Ale lepiej potrafi wyważyć sytuację i kiedy nie jest to niezbędne, nie wjeżdża jak Najman w matę.

1

@Damiain Balde niedosc, że wczoraj na skrzydle grał sam, bo Raphinha kopał się po czole, to w dodatku non stop był podwajany przez Juanlu, Bade albo Gudelja. Sevilla wyszła dość nisko, Pimienta zneutralizował nasze skrzydla, bo i Yamal nie błyszczał. Na całe szczęście mamy Pedriego, który potrafi wyczarować coś z niczego.

0

@Damiain Yamal za chwilę zostanie ofiarą swojego talentu, bo przyzwyczai do pewnego poziomu i każde słabsze spotkanie (które dla innych jest sufitem) będzie się kończyć krytyką :D

Co do Gaviego pełna zgoda, ludzie tutaj go gloryfikują, bo gra twardo (super, takich walczaków też w drużynie potrzeba), ale w większości przypadków są to idiotyczne i niepotrzebne zagrania. A Marc Casado to idealny przykład, który podałeś, że można grać ostro ale czysto.

@partymaker nie ma znaczenia, który to był faul, Gavi zasłużył wczoraj na "mocną" żółtą kartkę swoim faulem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?