La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1287 Culés

1

Obejrzałem sobie skrót wczorajszego meczu City z Realem i... nawet mnie kurwa nie dziwi, że w ostatnich sekundach meczu ktoś rozkłada przed nimi nogi i odwala taki paździerz w obronie. Przecież to jest niepojęte ile oni mają farta. xD

2

@szymonekk Ja to tu tylko zostawię:




1

@KamQiX otóż to. ;)
Nawet nie trzeba argumentować. :D

konto usunięte

0

@szymonekk ale jakby barca tak strzeliła to wtedy co ? Może dobry pressing, który doprowadził do błędu ? co do bramkarzy nie znam jednego, który nie popełnił błędu w wielkim meczu. Real jest zawsze na miejscu w LM, a Ty po prostu nie umiesz tego przyznać tylko piszesz o szczęsciu ;)

0

@Seba_23 Na notatniku cisza, że przychodzisz kolego tutaj? :)
Rzuć okiem na filmiki, które wstawił @KamQiX, tutaj nawet nie ma co dyskutować.

konto usunięte

0

@szymonekk przychodzę tutaj, bo znajdują się tu ludzie, z którymi można wartościowo podyskutować i nie widzę nic złego w tym kto czyim kibicem jest. Liczy sie merytoryka wypowiedzi i szacunek do innych, Ty masz zaślepki na oczach, więc merytoryczna dyskusja odpada. Nawet jeśli wspierasz się 3 filmikami :)

0

@Seba_23 Bynajmniej, jestem daleki od bycia stronniczym, ale Real ma nielimitowane szczęście w takich wypadkach i z tym ciężko dyskutować. :)

konto usunięte

0

@szymonekk nie powiedziałem nigdy, że nie mieli szczęścia, każdy je ma. Ale nie przez szczęscie Real rok do roku jest w topie w LM. Raphinia strzelił szczęśliwą bramke chyba z Benfica jak dobrze pamiętam ? Może gdyby nie ona bylibyście rozstawienie w trudniejszej części drabinki. To są datele, ale najpierw trzeba tam być, regularnie ćwierćfinał, półfinał od lat. a później w meczach na styku szukać też szczęścia. Real też po prostu się rzadko frajerzy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?