- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1287 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
4
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1287 Culés
1
Obejrzałem sobie skrót wczorajszego meczu City z Realem i... nawet mnie kurwa nie dziwi, że w ostatnich sekundach meczu ktoś rozkłada przed nimi nogi i odwala taki paździerz w obronie. Przecież to jest niepojęte ile oni mają farta. xD
2
@szymonekk Ja to tu tylko zostawię:
1
@KamQiX otóż to. ;)
Nawet nie trzeba argumentować. :D
0
@szymonekk ale jakby barca tak strzeliła to wtedy co ? Może dobry pressing, który doprowadził do błędu ? co do bramkarzy nie znam jednego, który nie popełnił błędu w wielkim meczu. Real jest zawsze na miejscu w LM, a Ty po prostu nie umiesz tego przyznać tylko piszesz o szczęsciu ;)
0
@Seba_23 Na notatniku cisza, że przychodzisz kolego tutaj? :)
Rzuć okiem na filmiki, które wstawił @KamQiX, tutaj nawet nie ma co dyskutować.
0
@szymonekk przychodzę tutaj, bo znajdują się tu ludzie, z którymi można wartościowo podyskutować i nie widzę nic złego w tym kto czyim kibicem jest. Liczy sie merytoryka wypowiedzi i szacunek do innych, Ty masz zaślepki na oczach, więc merytoryczna dyskusja odpada. Nawet jeśli wspierasz się 3 filmikami :)
0
@Seba_23 Bynajmniej, jestem daleki od bycia stronniczym, ale Real ma nielimitowane szczęście w takich wypadkach i z tym ciężko dyskutować. :)
0
@szymonekk nie powiedziałem nigdy, że nie mieli szczęścia, każdy je ma. Ale nie przez szczęscie Real rok do roku jest w topie w LM. Raphinia strzelił szczęśliwą bramke chyba z Benfica jak dobrze pamiętam ? Może gdyby nie ona bylibyście rozstawienie w trudniejszej części drabinki. To są datele, ale najpierw trzeba tam być, regularnie ćwierćfinał, półfinał od lat. a później w meczach na styku szukać też szczęścia. Real też po prostu się rzadko frajerzy