- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1114 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1114 Culés
0
Polska wykluczyła kilka producentów oferujących łodzie podwodne jak Korea czy Francja.
Zostali- Szwedzi , Włosi i Niemcy- w przypadku Niemiec to budują łodzie pod płytki Bałtyk i stocznia jest blisko granicy z Polską i jest tu szansa na kooperacji i wspólną budowę okrętów podwodnych .Także i Szwedzi budują łodzie podwodne pod Bałtyk i nie dawno były na temat Szwedzkiej oferty.
Zobaczymy co wybiorą w przyszłym roku ma być podpisana ostateczna umowa.
W obluczu portów turbin wiatrowych czy kabli i rurociągów.Plywających szpiegowskich statków i Kaliningradzie to jest to strategiczna decyzja.Mamy tylko łódź podwodne.Zapewne łodzie zostaną oddane w 2035r.Przez lata mocno pokpiono sprawę.Program Orka był jeszcze tworzony przed 2015r.Jednak Maciarewicz uwalił ten program.Sęk w tym że są wyszkolone załogi które powinno przejść na nowe okręty gdyby Maciarewicz nie uwalił tego projektu mielibyśmy nową łódź podwodne 1 z 3 w 2022r.Dlatego ten człowiek powinien stanąć przed sądem w dobie wojny z Rosją.Obecnie wybrzeże Polskie patrolują Niemcy którzy uzupełniają w Gdansku zapasy
https://www.money.pl/gospodarka/to-bedzie-przelom-trzy-kraje-na-liscie-dostawcow-okretow-dla-polski-7125037115419424a.html