- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1318 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
61 odpowiedzi
doc
3
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
ranger3120
26
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1318 Culés
1
Zaczynam się zastanawiać czy Mistrz Polski 2025 zdobędzie 60 punktów.
0
@FcPortoFan1999 A ja, czy Rumak zaczął już pisać raport na Frederiksena.
0
@FcPortoFan1999 kibice lecha w listopadzie medale wieszali już a tutaj coś się zaczyna palić podłoga hah xd nawet jeden taki od butów mówił że puchar Polski też ich XD
0
@Dari0G Ach no tak.Typowy Lech.Już myśli nad zmianą trenera? @Miszak I mieli prawo tak uważać, bo jeśli nie w tym sezonie.To kiedy od nich wymagać mistrzostwa? Skorża będzie dla nich niczym Ancelotti dla Madryciątek?
0
@FcPortoFan1999 na tak wczesnym etapie sezonu jak listopad głupstwem jest jakiekolwiek gadanie o zdobyciu czegokolwiek. I to często obraca się na niekorzyść takie gadanie także no.
0
@Miszak legia na szczęście z niczym w tym sezonie więc możecie sobie podać ręce
0
@Miszak Bo Ja nie znajdę wytłumaczenia jakiegokolwiek dla Lecha jeśli mistrza nie przyklepią jak zwyczajne dziadostwo.Do Jagiellonii-nie mam pretensji jakichkolwiek przy wpadkach które mogą się zdarzać przy grze na tylu frontach.Raków i ich faza przebudowy, również mnie nie dziwią ich potknięcia.Legia, coś jak Jaga.Natomiast tutaj w Poznaniu, grając od połowy września tylko w Ekstraklasie nie zdobyć tytułu to będzie czymś niewytłumaczalnym.Kadra nie jest problemem, bo kontuzji wielu nie ma.
0
@barcelonaLM jeśli nazwanie awansu do 1/8 europejskich pucharów jest niczym a przecież możliwy jest nawet jeszcze lepszy wynik jest niczym to życzyłbym każdej polskiej drużynie co sezon takie nic.
0
@Odcinkowy liczy się PP i E-klapa. Europa to co najwyżej walka o kasę i punkty do rankingu. Za 1/8 trofeum nie dają