La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 956 Culés

8

Boże oni zwariowali z tym poniedziałkowym meczem :/Tak się dłuży że masakra a taki niedzielny wieczór idealny na meczyk i lidera eh

0

@damian16161212 A ja cyk do roboty na nockę ;)

1

@tadzik447 Ja to robiłem 10 lat nocek znaczy tydzień dniówek i później tydzień nocek po 12h to powiedziałem że nigdy więcej i zmieniłem pracę na same dniówki po 8h bo jakoś ciulowo się czułem

0

@damian16161212 Jakbym miał dniówkę to też bym nie oglądał, bo wstaję wtedy po 3 :D A jak popołudniówki to ewentualnie końcówkę meczu mógłbym obejrzeć :D

0

@tadzik447 to o której zaczynasz dniówkę że wstajesz po 3 ?xD

0

@damian16161212 O 6, ale muszę jeszcze kawałek dojechać :P

0

@tadzik447 wstając po 3 to bym się chyba nigdy nie wyspał ale ogólnie jak już mam 32 lata to coraz gorzej z wyspaniem jest xD

0

@damian16161212 Ja też się nie wysypiam, a 32 lata będę miał za półtora miesiąca :P

0

@tadzik447 to ile km ty jeździsz?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?