La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 939 Culés

4

Alguacil out! Moje serce krwawi...
Zwycięstwo Sociedad z Mytljand przypudrowało trupa.
Dramat

1

@Kapitan hawk Niestety pewnie Madrycioki pokonają Sociedad... Nie ma szans w takiej dyspozycji żeby Madrycioki przegrały..

2

@Kapitan hawk Odejścia Merino i Le Normanda swoje zrobiły. Ciekawe, co będzie z RSSS przy ewentualnym transferze Zubimendiego.

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@blakkudium Tam już zaczęło się psuć jak Isak odszedł. Merino mózg drużyny. Ale Alguacil wyciagnał maxa z tej ekipy. Zwycięstwo w Pucharze Króla i udział w Lidze Mistrzow oraz Lidze Europy to plus Alguacila. Minusem jest to, że on całe swoje trenerskie życie spędził w strukturach Sociedad...

1

@Kapitan hawk Fakt, ale kadra też wygląda coraz słabiej. Jeszcze nie można wykluczyć odejścia Kubo, bo on i Zubimendi mają klauzule odpowiednio 50 i 60 mln €, co dla ekip z PL, to drobne kwoty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?