- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1686 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
74 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1686 Culés
0
Uczciwie przegrać czy też nieuczciwie awansować.Co byście wybrali na miejscu swojego ukochanego klubu?
6
@FcPortoFan1999 Uczciwie przegrać.
1
@KamQiX A to tak jak Ja mam ten dylemat na czwartek.Może jednak lepiej uczciwie przegrać i się nie tłumaczyć niż nieuczciwie awansować i czytać że awansowało się na plecach sędziów?
0
@FcPortoFan1999 Madrycioki wolą dostawac gole ze spalonych i wygrywac ma tym gruncie LM
0
@mekston I później muszą się tłumaczyć przed całym światem.
0
@FcPortoFan1999 uczciwie przegrać i uznać wyższość lepszego zespołu .
0
@ShawnC Nawet jeśli tym zespołem byłby Real z Madrytu?
2
@FcPortoFan1999 zawsze powinna wygrywać drużyna , która na to zasłużyła .
Rok temu Real nas lał i trzeba było uznać ich wyższość w tym sezonie .
0
@ShawnC Żeby później się nie tłumaczyć?
0
@FcPortoFan1999 A gdzie się tłumaczyli z goli po spalonych w finałach LM np. z 1998, czy 2016 roku?
:D
Ich historia to złodziejstwo, są dumni z tego bo to karykatura sportu.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Cały czas się tłumaczą z tych goli."Spalony był ale..."
0
@FcPortoFan1999 Uczciwie przegrywać i wygrywać.
0
@PatrykBarca Bo jednak te drugie jest bardzo trudne do zrealizowania.I zazwyczaj uczciwie się przegrywa.
0
@FcPortoFan1999 potem jak tego nie dostaja to moga pisac ze taki i taki sedzia ma taka i taka ville
0
@mekston Czyli jak wygrywają to jest uczciwie.To może na KMŚ, będzie trzeba pozwolić im wygrać jeśli Porto przywlocze się do fazy pucharowej i wpadnie na nich.
0
@FcPortoFan1999 Dobre pytanie. Ale ja mam lepsze xD Kiedy i kto może stwierdzić, że awansowało się uczciwie lub nieuczciwie? Czy jak Barca dostanie karnego z kapelusza po którym wygra 1-0 ale sędzia nie odgwizdał wcześniej 1 karnego i nie dał czerwonej kartki przeciwnikowi to wtedy wygrała/awansowała uczciwie czy nie uczciwie? A co z sytuacjami spornymi?? :)
- Czy twoim zdaniem Barcelona w 2009 roku uczciwie awansowała do finału LM?
0
@SzczenaWojtula Stwierdzić mogą kibice.Czy w 2009 roku Barcelona awansowała uczciwie? Mówiąc wprost.Powinna być tam dogrywka a nie ta durna zasada bramek wyjazdowych.0:0 i 1:1, to nie są wyniki które promowały kogokolwiek.Co do uczciwości jeszcze, to właśnie tutaj jest problem.Dlatego od czwartku Chciałbym aby sędziowie gwizdali przeciwko mojej drużynie.
0
@FcPortoFan1999 Zapytam raz jeszcze, czy w obliczu ówczesnych przepisów dot. bramek wyjazdowych Barcelona awansowała uczciwie? :) Tylko proszę nie odnoś się już do bramek wyjazdowych, ale do tego dwumeczu.
0
@SzczenaWojtula Do tych przepisów będę się odnosił bo taki podwójny remis był zwyczajnie nieuczciwy.Tak samo jak dwumecz Chelsea z PSG 2015.Co do sędziowania.Mam to w nosie z tymi Ovrebo, Kassaiami itd. przeszła Barca a kilka lat później Real? przeszła.Kontrowersyjnie? Tak.Ale więcej nie będę drożył bo to jest bezsensowne.
0
@FcPortoFan1999 Nie chcesz dyskutować na temat swojego posta? xD
Wiesz, nie da się zachować obiektywizmu w meczu drużyny której jesteś kibicem lub antykibicem. Można z góry założyć, że w 99% przypadków klub którego jesteś kibicem awansuje uczciwie, bo zawsze znajdziesz przykład z innego meczu który będzie pasował do narracji o dobrych decyzjach sędziego :)
Przepisy w piłkę nożną są jak polskie prawo, zależy kto i jak interpretuje. W jednym meczu sędzia da karnego za trzymanie zawodnika przy SFG, w innym meczu nie da karnego. Dla kibica awans jego drużyny zawsze będzie uczciwy :P
0
@SzczenaWojtula Nie zawsze.Ja nie lubię nieuczciwych zwycięstw mojej ekipy.
0
@FcPortoFan1999
A co to znaczy nieuczciwie awansować?
Zabijesz kogoś?
0
@Awtameok_Klana To oznacza że kibice innych drużyn mają pretensje o awans na plecach sędziego.
0
@FcPortoFan1999
No i co, że narzekają? Co to zmienia?
Nasz klub jest częściej faworyzowany w lidze niż większość zespołów. To część gry.
Piłka nożna na poziomie ligowym nie ma nic wspólnego ze sportem i równymi zasadami.
0
@Awtameok_Klana Dlatego właśnie żeby nie narzekali to może jednak lepiej uczciwie przegrać.
0
@FcPortoFan1999 Głupie pytanie, jesteś na stronie Barcelony, a nie Realu Madryt.
0
@martool2 Głupie ale jednak nie takie łatwe.
0
@FcPortoFan1999
Pytanie nie jest głupie - tylko naiwne.
I wcale nie jest trudne.
Czy dziś ludzie, którzy nie oglądali mundialu w 1978 wiedzą jak Argentyna wygrała? Może 0,5% kibiców.
Liczy się wygrana
0
@Awtameok_Klana Wiem jak wygrała w 1986.
0
@Awtameok_Klana Dlatego postawiłem takie niby naiwne pytanie.