La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1193 Culés

0

W nawiązaniu do naszych kompromitacji, nigdy nie zrozumiem trenera, który mając zaliczkę np. 3-0 / 4-0 z pierwszeg meczu - nagle obiera bardziej defensywny styl na rewanż, przecież grając na podobnej odwadze można łatwiej strzelić gola niż wyczekiwać na 1-0 / 2-0 a potem nerwówka i panika.

2

@okiemtypera_lucaxx95 Z tego co pamiętam to oni nie obrali defensywnego stylu tylko zostali stłamszeni przez Liverpool. Mieliśmy swoje akcje ofensywne, ale później straciliśmy kontrolę w środku pola i spychali nad do defensywy. To nie ma była kwestia taktyki tylko bezradności. Nie potrafiliśmy sobie poradzić z ich pressingiem. Po szybkich bramkach zaczęli się nasi dodatkowo palić psychicznie i dezorientować. W dodatku te trybuny, które aż się trzęsły. Pokazali siłę swojego stadionu.

0

@okiemtypera_lucaxx95 nie wiem gdzie tu nawiązanie do nas ale ok

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?