La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1631 Culés

0

Co się dzieje z naszą kochaną Igą? Żeby tak gładko przegrać z jakąś młodziutką siksą! O co tu chodzi?

0

@FCBparasiempre Świątek przeciętny mecz, a Rosjanka wygląda bardzo dobrze na tym turnieju i to cała tajemnica.

0

@FCBparasiempre jak grasz średnio i przy okazji nie działa serwis to ciężko jest o cokolwiek walczyć

0

@Eklerek Jeśli wystarczy bardzo dobrze wyglądać na turnieju i wygrać z pięciokrotną zwyciężczynią wielkoszlemowych turnieji i drugą rakietą świata, to wiele tenisistek badzo dobrze wygląda. Dlaczego akurat tej młodej siksie się udało?

0

@FCBparasiempre Genialnie serwowała, dosyć niewiele wyrzucała i punktowała na returnie jak juniorke Igę, która często nawet nie reagowała

0

@Cvzx No tak ale nie tylko samym serwisem Iga potrafiła wygrywać mecze...
a jaki jest tego powód że grała średnio...?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?