La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1422 Culés

1

Wczoraj sejm przegłosował 60 mld na elektrownie atomową. Fajne info.

6

@Borneo Fajnie będzie jak wreszcie powstanie.

1

@Borneo Doganiamy Rumunię brawo.

0

@barcelonaLM tak to duży krok dla Polski.Trzymak za ra inwestycje kciuki.

1

@PatrykBarca kwestia jest taka żeby odpady były paliwem dla elektrowni a nie były składowane.Nie sądzę aby taką technologia dysponowała Rumunia.Dobrże z tego punktu widzenia że zaczynamy budować teraz.

1

@PatrykBarca Kiedy byłeś ostatni raz w Rumunii? Bo ja troszkę jeździłem i pomijając większe miasta to wygląda jak Polska w PRL.

0

@Borneo Wiadomo gdzie i kiedy?

konto usunięte

1

@Borneo widzę że dalej walczysz ze słownikiem, dlatego napisałeś "dobrze" przez "rz" i "ż" jednocześnie xD

0

@karolszymek Ostatnio z tego co mówili na Kaszubach. A kiedy to terminy 2035r Przy czym takie inwestycje mają poślizg. We Francji to i 10 lat.Tu będą robić Amerykanie.Do tej kasy Amerykanie dali jeszcze 4 mld kredytu.

0

@MesQueUnClub_87 Ale elektrownie mają.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?