- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1076 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1076 Culés
4
Ale ekipę Sławek zmontował!
twitter.com/Nocny_Pingwin/status/1893228016379036067
0
@macio_944 dobrze prawi wiele kobiet chcę być przysłowiowo zarżnięte wtedy są szczęśliwe
0
@Krzysztof1987 jak chcą to to wtedy nie jest gwałt. Gorzej, jak są gdy nie chcą.
3
@Krzysztof1987 "dobrze prawi"
WTF, nawet nie wiem jak na to odpowiedzieć, ale w sumie wielokrotnie już się wypowiadałem na temat Waszego popieprzonego środowiska i w sumie starczy.
0
@July_6_BcN
To chyba autor miał na myśli pisząc wtedy jest szczęśliwa
6
@macio_944 To środowisko potrafi chociaż pijanego posła zawiesić a wy udajecie że to wina nagłośnienia :)
0
@Krzysztof1987 No nie wiem. Gwałt z założenia polega na tym, że druga strona nie chce. Jak ktoś chce na ostro to jego wola, bo chce. Ale to chyba nie jest pole do rozszerzania pojęcia. Oj nie tym razem.
I mówię Ci to jako wyborca Konfy. Ten pan mojego głosu by nie dostał.
0
@Criss18Barca No to szkoda, że takich nie zawiesiła, ale w sumie po co, skoro to nie jest głośna sprawa jak poseł Wilk. Wybiórczość TOP. I PO czy jakakolwiek inna partia powinna robić coś z takimi przypadkami, ale śmieszy mnie stawianie tutaj Konfederacji na piedestale patrząc na tą wybiórczość. Konfederacja to cwaniacko i w zagrywkach politycznych partia taka sama jak każda inna, czy PiS, czy PO - będą kombinować i manipulować. My przynajmniej mamy tę świadomość i nie widzimy w partii X jakiegoś wyjątku względem wyżej wymienionych rzeczy, bo jest to w uj naiwne myślenie.
0
@July_6_BcN tak samo jak gwałt nie polega na tym że po jest się szczęśliwym. Więc moim zdaniem chyba jednoznacznie sugeruje że ktoś tego chce.