- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1417 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
NeroTFP1
18
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
ranger3120
21
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1417 Culés
7
Stan zdrowia papieża Franciszka:
@michal26 @Comentateiro @misterio @macio_944 @tomek8756 @Kondziubarca @barcelonaLM
1
@Kgorecki2500 Czyli podtrzymywanie życia.
1
@Kgorecki2500 Niepokój jest bo to już trwa prawie tydzień.
5
@Kgorecki2500 Cóż, swoje lata już ma. Życzę klasycznie jak najwięcej zdrowia, ale niestety mam wrażenie, że już niedługo polska premiera filmu "Konklawe" może się mniej więcej zbiec w czasie z realnym konklawe.
1
@macio_944 Przesuwać premierę w nieskończoność!
@FcPortoFan1999 Pozostaje się modlić i o papieża i o lekarzy...
2
@macio_944 Jeśli będzie konklawe, to stawiam na Papieża z Włoch. @Kgorecki2500 Bo to jest dość skomplikowana sprawa.
1
@Kgorecki2500 ten papież mnie kompletnie nie przekonuje, źle mu z oczu patrzy, ale mimo wszystko zdrowia
1
@FcPortoFan1999 A ja nie wiem - totalnie nie jestem w temacie. Wiem tylko, że jak byłem dzieckiem to słyszałem idiotyczne teorie, że jak papież będzie ciemnoskóry, to będzie koniec świata :D
Więc dla fabuły w sumie chciałbym zobaczyć tych wszystkich głównie prawicowych szurów piszących o końcu świata etc. I tak moje zdanie o nich jest na tyle niskie, że już mnie nic nie zdziwi, a będzie przynajmniej śmiesznie.
2
@macio_944 Powiem ci tak, że nie wiem jak szury ale prawicowi ludzie to nawet by chcieli żeby następnym papieżem został np. ten Pan bo jest chyba bardziej konserwatywny niż cały polski episkopat :D
https://pl.wikipedia.org/wiki/Robert_Sarah
2
@macio_944 Ja słyszałem w obiegu Watykanu że właśnie to Włoch byłby głównym faworytem na następcę Franciszka.Niejaki Pietro Parolin.Choć oczywiście czarnoskóry kardynał, Holender i m.in. Węgier jest.
0
@FcPortoFan1999 Ja to już o tylu faworytach się naczytałem, że chyba żadnego nie ma :P
1
@Kgorecki2500 Ja najbardziej słyszałem od kilku lat o tym właśnie Panu.Dość blisko Franciszka jest, i wydaje się dość naturalnym następcą.Tym bardziej że pół wieku z tego kraju nikogo nie było na tronie.
2
@Kgorecki2500 I jeszcze tak mnie natchnęło. Pamiętam jak papież Polak odchodził ,cały świat był wtedy zjednoczony. Pod Watykanem były tłumy, stacje transmitowały na cały świat. A teraz, tylko informacje ze szpitala. Nie jestem religijny ,ale jednak Papież Polak coś wniósł w ten świat. Nie mnie oceniać czy na dobre, czy złe.
0
@FcPortoFan1999 Zobaczymy jaka będzie wola Ducha Świętego
0
@Kgorecki2500 Bo kandydat czarnoskóry również się znajduje.I to z Afryki!
0
@FcPortoFan1999 Niby czasy mamy jakie mamy ale ciężko żeby kandydat czarnoskóry nie był z Afryki :D
0
@Kgorecki2500 Może być również z innego kraju.Takie czasy :)
0
@macio_944 To "idiotyczne teorie, że jak papież będzie ciemnoskóry, to będzie koniec świata :D" nie jest teoria tylko przepowiednia (ale nie pamiętam kogo). Jak to z takimi rzeczami jest gdy się coś dzieje to można do tego znaleźć przepowiednie. Bo zwykle są nie jasne jak np te Nostradamusa.
Jedynie o papieżach przypominam sobie to ale nie wiem czy tam jest mowa o czarnoskórym
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Przepowiednia_Malachiasza