La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1214 Culés

0

Jestem skłonny dać trochę częściej Ferranowi szansę w pierwszym choćby za wysoką formę, ale jeśli znowu zacznie się rzucanie po pozycjach i upychanie na jednym czy drugim skrzydle to pewnie skończy się jak zawsze czyli utrata tej formy i pewności siebie po kilku mniej udanych występach. Jak już ma budować formę i się rozwijać to jako napastnik bo skrzydłowym już dawno przestał być.

konto usunięte

0

@ViscaelBarca2007 przy nieobecności Yamala spróbowałbym gry na dwóch napastników.

0

@MesQueUnClub96 już prędzej. Choć nie wiem jak się na to zapatruje Hansi. Jeśli już naprawdę musi być skrzydło to niech będzie to ta lewa strona gdzie często się zamienia pozycja z Lewym i wbiega z głębi na pozycję napastnika, a nie prawe gdzie musiałby się regularnie pojedynkować z obrońcami przy linii. Wtedy Rapha na prawą jak z Atleti w grudniu.

0

@ViscaelBarca2007 problem jest taki że co innego być e9 min w grze a co innego 90min gdzie 45 jest w gąszczu lepiej dać pograć lewemu wpuszczać ferrana na 30 min na dobicie przeciwnika.Caly mecz to inna bajka

0

@Borneo jak czasem nie spróbujesz to się nie przekonasz. Nie mówię, że nagle ma zostać titularem, ale od czasu do czasu może wyjść jak na Valencie w pierwszym. Nawet Lewemu może to wyjść na korzyść o ile zdrowo do tego podejdzie. Widać też, że chłopak się rozwija i generalnie to inny typ napastnika niż Lewy więc cała formacja ofensywna funkcjonuje odrobinę inaczej przez jego ruch. Też piłeczkę można odbić, że ciężko się wykazać wchodząc w co drugim meczu na 10-15min.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?